Odrážadlo - bicyklík pre trojročné dieťa

mirka1611
6. nov 2013

Ahojte, chcem kupit malemu odrazadlo- raku tu trojkolku co ma vzadu drziak pre mna- ktorym to riadim, a take co ma aj pedaliky . S akou znackou ste spokojne a preco? Na co si dat pri vybere pozor? Vdaka za rady

cicamica1980
6. nov 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

kamoska ma, ale hrkoce to, mala nedociahne na pedale a hlavne podla mna je brutalna blbost, ked su pedale na porednom kolese - ako bude pedalovat, ked bude chciet zatocit? nohy predsa nezatoci🙂 talze je to iba na tlacenie deti, aktiovne pedalovat sa na tom podla mna moc neda - ak tak iba rovno a ak dieta vobec dociahne na pedale.... ja kupim odrazadlo - nech sa mala vybesni. na trojkolke by iba sedela, talto sa bude aktivne hybat a potom bude lepsie spat. vybrata som puky wutsch

mirka1611
autor
6. nov 2013

@cicamica1980 tiez sa mi to nezda.. Ale vsetky maju pedale na prednom kolese?

cicamica1980
6. nov 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

to neviem. ale podla mna pedale na prednom kolese su blbost. sak mozno ti nejaka mamicka napise, ze sa na tom da pedalovat....

elena35
6. nov 2013

AHoj, značka SMOBY ma trojkolku s pedálikmi umiestnenými klasicky ako na veľkom bicykli, je to typ first bike, odporucam, mala ju vyuzivala dva roky, kupila som ju tu na mk za cca 25 e v super stave.

jaja018
6. nov 2013

@mirka1611 aj my máme takú kde su pedaliky jak na bicykli. http://smobyk.sk/trojkolky-smoby/20249-smoby-de...