Odrážadlo pre 5 ročného chlapca

aadikaa
23. feb 2014

prosím o radu pri výbere vhodného odrážadla pre 5.ročného syna ... dnešná ponuka je neskutočne široká, preto by som uvítala a uprednostnila odporúčania z vlastnej skúsenosti aké máte s konkrétnou značkou - plusy aj mínusy. Dakujem krásne 😉

belllinka
24. feb 2014

@aadikaa To existuje odrazadlo pre take velke deti? Nebol by skor lepsi bicykel alebo kolobezka?

katy1979
24. feb 2014

@aadikaa pre 5.rocneho uz len 16"strider. Nad tymi klasickymi 12" ani neuvazuj.

ivett1
24. feb 2014

@aadikaa my máme 5 a pol ročného syna a ešte v lete, keď mal 5 rokov, sa vozil na odrážadle veľ. 12" (meral 112 cm) a popritom aj na bicykli - 16" chvíľu s kolieskami a na jeseň už bez nich... značku odrážadla neporadím, ale asi by som už veľa neinvestovala a veľkosť si musí vyskúšať ... ale typovo by som asi vyberala už také, ktoré má kolesá ako bicykel- nafukovacie a so špicami, s brzdami, super sú blatníky (aj malé) ...a možno - stojan, aby to odrážadlo netrieskal kade - tade (ako náš🙂...) ... i keď priamo pre vekovú kat. 5 rokov už neponúkajú odrážadlá (je tam kat. od 3 do 5 r., veľ. je 12"...14" som nevidela...)... preto je dobré vyskúšať ho, aby mu už nebolo malé...