• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plážový stan. Máte s ním skúsenosti?

6. júla 2015 
@len.petra též o něm přemýšlím a asi ho dneska objednám... :wink: Vypadá super..
30. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaa našla som ho na hromade českých stránok a u nás len na dvoch, z toho na jednej je vypredaný. Myslíš, že nebude vadiť, že spodok je čierny? Nebude to horúce od slnka? Páči sa mi na ňom možnosť vetrania, taktiež veľkosť spodku a že sa dá uzatvárať. Asi ho tiež objednám :wink:
30. jún 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzz - výborná věc, používáme i na zahradě a jako stínítko u bazénku. jinak mi to přijde super věc třeba i na dovolenou k moři, ale taky na koupák..rozměry 240x125x125.
30. jún 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšal niekto ten stan Coleman Sundom? To vzdadu to gulaté je čo? Je to priesvitné okno?
16. júl 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme měli na dovolené v Chorvatsku ten Babymoov a obrovská spokojenost!!! Je drahý, ale ty peníze se vyplatilo investovat.
16. júl 2010 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten babymoov je ale len do 6 mesiacov, či?
18. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellysa: Proč ten babymoov jen do 6 měsíců??? Našemu malýmu je 9 měsíců a v pohodě v něm seděl a i na ležení by se tam vešel. Ta Quechua vypadá dobře, ale cena je opravdu šílená! A nevím, do jak malého balíčku jde složit, ten Babymoov jde do úplné placky a nezabírá vůbec žádné místo.
18. júl 2010 o 21:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas o radu, neviem sa rozhodnut medzi tymito dvomi, mozte mi povedat vase skusenosti, ktory je lepši?

http://www.vseprooutdoor.cz/product/sekundovy-vterinovy-plazovy-stan-quechua-2-seconds-0:1848/
http://www.imitrade.sk/zbozi/plazovy-stan-modra_85077/
5. aug 2010 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj my mame quechua stan a mozem doporucit !!! rychle zbalovanie a rozbalovanie. maleho sme tam mali v chorvatsku ked mal 1/2 roka
pre info: najlepsie ceny sme nasli na www.active-one.sk
7. jún 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporúčam plážový stan quechua..super vec
28. júl 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
quechuaaaa je parada. ziadne tycky ziadne starosti. vyhodis a je to.
29. júl 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte chcela by som,sa spytat,,, pocula som taky nazor,ze v tom polostane je velmi dusno a neda sa v tom v horucave ostat len tak sedet schovana pred slnkom,,,mozte mi napisat tie maminky co s tym maju skusenost?je mi jasne ze v tych detskych stanoch je hotova sauna,ale myslela som,ze kedze toto je viac otvorene,ze to je fajn vzdusne,,dik za kazdy nazor
6. júl 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky je teraz v lidli
6. júl 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten lidlovsky je slabota, vôbec to nedrzi pokope a latka je tak tenucka, ze slnko cez nu presvieti...
6. júl 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok