• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dáke DVD so živými hovoriacimi zvieratkami?

6. augusta 2010 
Ahojte dievcata,mozno trocha tema od veci,ale neviem,kde by som to zaradila.Moj synator zboznuje rozpravky,kde hraju zive zvieratka,ktore akoze hovoria-najlepsie psickovia,kreslene ho absolutne nezaujimaju.Rada by som kupila nejake DVD s takymito pribehmi...nemate niektora skusenosti?Zijem v zahranici,tak vobec netusim,ci nieco take je aj na SLovensku.Dakujem za rady
21. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame najradsej prasiatko babe,su dve casti,charlotina pavucinka,dr.doolitlle 3,ale su to filmy,ale su super :wink:
22. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadla benjaminova farma,je to anglicky serial a u nas bezi len na cechoch,tak v zahranici sa urcite lahsie zhana.to by sa aj nam pacilo :wink:
22. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by si chcela este aj nieco naucne s "ozajskymi" zvieratkami pozri www.ikar.sk alebo www.jaamojarodina.sk, su to knizky s dvd z dielne bbc, mame levica, ladove medvediky a slonica a nasu malu to velmi bavi a je veeeelice muuudra :]
22. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka, na slovensku bol jeden serial, so zivymi zvieratmi ak s apamatam, to boli rozpravanie tety srny..
ale ak chces so zivymi zvieratmi treba pozerat v disney produkcii,; ti toho robia vela... :wink:
23. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Pa a Pi boli o zvieratkach, nie?
6. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok