Poradíte kreslené rozprávky pre 15 mesačné dieťa?

verpa85
17. jan 2012

poradíte mi nejaké pekne zaujímave kreslene animované rozprávky pre 15mesacne dieta, prip. z ktorej stránky ich stiahnem?
prosím dajte mi tipy aj s názvami lebo ja vôbec netusim
dcérku zaujimaju najmä zvieratka a postavičky a reklamy 🙂

ďakujem

marcy30
17. jan 2012

urcite krtkoooo 😀
maly ho pozera tak akurat od 15 mesiacov... on sa bavi na krtkovi a my na nom,ked ho komentuje...uz dopredu vie, co pride...strasna sranda. Nic ine ho zatial tak nezaujalo.

daniela.u.
17. jan 2012

u nas jednoznacne vedie bambulka a spievankovo 2......

tea333
17. jan 2012

u nas spievankovo 1 a 2 a baby einstein- tych je vela casti. najdes na torrentoch.

anjelicek26
17. jan 2012

Nas zatial nepozera, nezaujalo ho nic..... nesadne si k tomu ani chvilu... ale tak hadam krtko, bob stavitel, maly cerveny traktor, pat a mat, matko a kubko, vcielka maja...

macik27
17. jan 2012

my pozeráme Noddyho trošku sa tam spieva to sa mojej slečne páči ale jednotkou je Neberte nám princeznú 😀

andrealisy
17. jan 2012

no to nasa mala na telku vobec nepozera, ju to zatial vobec nezaujalo. ja jej pustam bambulku a cumim na to sama 😀 akurat ked sa tam ten pes objavi na par sekund na to pozrie 😀 A to som si myslela ze ju budu bavit pesnicky a ako deti spievaju a tak. Zatial total neuspech u nas telka...

estterka
17. jan 2012

vcielka maja 😉

ibamy2
17. jan 2012

@verpa85 a je pre teba potrebne, aby 15 mesacne dietatko pozeralo tv? nevyryvam, len som zvedava... poradit ti nemam co, moja dcerka ma 2r2m, no cas travime celkom inymi aktivitami, telku este nikdy nepozerala...

ejuska79
17. jan 2012

@verpa85 moja telku nepozera, len sem tam mrkne, pripadne ked ide reklama...ale za notebookom by bola stale - stale chce pozerat tych gumymackov, a pesnicky z madagaskaru a levieho krala, pripadne ako deti skacu na trampoline a podobne....ja som raz nevedela co s nou, bola hrozne zla, a mne sa tocila hlava, kedze som tehotna, tak som si s nou sadla a pustila jej na youtube tieto veci a odvtedy len pocitac...tak zas mam problem, lebo stale pisti...tak max 2 krat za den jej cosi pustim....ale ona by nedbala stale....

lenka8259
17. jan 2012

My sme začali od dvoch rokov pozerať lolek a bolek a jasne že aj krtka, ten dlho bodoval 🙂

annie13
17. jan 2012

u nas tiez spievankovo I, II, Bambulka a kreslene najradsej Rychla rota, Kacerovo, Finley hasicske auto, Traktor Tom

halienka
17. jan 2012

Tak u nás prvé frčalo Spievankovo 1 , potom išiel Krtko, Teletubies, Lolek a Bolek, Včielka Maja, Maťko a Kubko, Pinokio. Niektoré mám kúpené a niektoré stiahnuté odtiaľto http://www.ulozto.cz/ tam si zadaj do vyhľadávania napr. Maťko a Kubko a ono ti tam vyhodí niekoľko častí, tak ich postupne posťahuj 🙂

snopkulka
17. jan 2012

náš prcek miluje Pingu a Igloo gloo 😉

lucik85
17. jan 2012

my ficime na krtkovi ,maly ma 18 mes. doteraz ho zaujimali iba reklamy...najprv sme krtka citali a nedavno sme mu pustili na dvd a je uuuplne hotovy .. zatial ma oblubene dve casti :krtko a auticko , a krtko a zuvacka a tie dokaze dookola pozerat .ako pise @marcy30 uz dopredu vie co pride a komentuje a my bavime na nom 🙂

veronikam
17. jan 2012

Do googlu napis duck tv stream a potom si hned spustis rozpravky pre najmensich. Nas maly ma necelych 9 mesiacov a pozera to aj hodinu vkuse.

zazalienka
17. jan 2012

u nás letí krtko, ale momentálne je to na youtube Máša a medveď.. skvelá ruská rozprávka... ono zasa ja nie som za to že dieťa sa nesmie pozrieť na telku, aj my chodíme von, máme rôzne aktivity, ale proste ako dieťa potrebuje čokoládu, cukrík alebo malinovku, tak potrebuje aj rozprávky.. no a u nás teda letia tieto.. Krtko je všade u nás🙂 a teraz malý príde a maminka "Mása",, skús to kuk, je to kásna rozprávka a je ich tam veľa🙂

katarina1989
17. jan 2012

u nas zase gumkaci a strasnee ma rada mickeho klubik a tiez pat a mat

daniella_vivien
17. jan 2012

moja miluje cerveny trakturek

kristinka123
18. jan 2012

u nas jednoznacne vedie Nasa mala princezna, potom Mickeyho kubik, Macko usko, Lokomotiva Tomas a Spievankovo 2 o nicom inom nechce ani pocut. Tiez nepozerame telku nejako extra casto, ale obcas sa to proste hodi, najma ked je skarede pocasie a mala je uz nervozna, nechce sa hrat, vtedy si trosku odpocinie, zabavi sa pri tom, komentuje, opakuje - nevidim dovod preco jej to obcas nepustit, ved tam nepresedi hodiny a aspon zachyti aj ine slovicka ako sa v beznom zivote pouzivaju..... 😉

haslerka31
18. jan 2012

U nas Popoluska-so Safrankovou(i ked nie je animovana🙂 a Matko a Kuko 🙂

danielaviki
18. jan 2012

u nas ide teraz krtko nic ine a este pred tym ked ho zacala zaujimat telka tak cca od 18 mesiacov tak to bol detsky program DUCK TV (mame digi tv)

ichbinich
18. jan 2012

Aj ked malemu nepustam videa automaticky, niekedy nepozera par dni, niekedy nema dost, ale limitujem mu to (3 epizody ovecky a koncime). Prvy krat pozeral, ked mal asi rok a pol, teraz ma dva. Na strihanie nechtov na rukach mu vzdy pustim video 😅

Telku nezapinam, teda klasicke televizne programy, pustim mu DVDcko, to je bez reklam a mozem mu pustit tu istu rozpravku dva krat.

U nas fici Timmy Time, o malej ovecke, ktora chodi do skolky. Je to anglicka produkcia, ale nehovori sa tam, tak je to medzinarodne 😉 Podobny je Shaun the Sheep, ale ten je pre vacsie deti (a velke, dospele deti :-P)
Potom vlacik Thomas (zatial iba na internete), mame aj Bob the Builder, ale tam vela kecaju, tak neviem, nepyta si ho. Videl aj krtka, ale nemame ho este.
U nas v Deichmane pustali Bob the Builder, preto som ho kupila, lebo ho tam pozeral.
Teraz pustaju Caillou, francuzske rozpravky o chlapcovi menom Caillou. Celkom mile a naucne, ziadne nasilie a tak. Pekne sedel a pozeral, kym so mu ja povyberela topanky a potom sme mohli skusat 😉 Mozno ho tiez neskor kupim na DVDcku.
Mame Kubka a Matka, ale este sme ho nepozerali. Pyta si bud vlacik alebo ovecku.

A nevie sa dopozerat videa z dovolenky, ked bol v bazeniku, ked nahanal holuby, ked sme skakali vo vlnach v mori... To by pozeral stale.

evala777
18. jan 2012

my sme tiež fičali na krtkovi ešte aj dnes si ho rád pozrie 😉 😉 😉

montinka
18. jan 2012

my sme ficali a este obcas nas to chyti tiez na krtkovi a bambulke, na disneychannel davali mickeyho klubik a macka pu takze aj to. a spievankove( sice to uz nie su rozpravky ale decka to zboznuju.) 😉

ivett1
18. jan 2012

U nás boli obľúbení Malí Einsteinovia, aj Krtko, Pat a Mat, Spievankovo - to u synčeka a u dcérky - Bambuľka, Teletubies, Malá princezna (to si pozrie aj teraz) a najradšej mala Elá hop! (to sme si nahrávali každú nedeľu ráno...a pozerala by to nekonečna...)

jenie123
18. jan 2012

u nas vedie spievankovo 1,2 a doba ladova 1,2,3 🙂 ostatne ju nezaujimaju..

zuzulienka28
18. jan 2012

@verpa85 ja ti tiez odporucam Krtko, Pockaj zajac, Pat a Mat, Tom a Jerry. Nasho krpca v tom veku zaujimali iba take rozpravky kde sa vela nehovorilo.

vejula
18. jan 2012

naš maly nepozera kreslene rozpravky ale najradšej ma ked mu pustim z archivu stv relaciu fidlibum a maškrtníček

lussy23
18. jan 2012

synovec mmal veľmi rád Noddyho a Bořka staviteľa, to boli jeho najobľúbenejšie.