Poznáte dáke DVD so živými hovoriacimi zvieratkami?

simonka99
21. okt 2009

Ahojte dievcata,mozno trocha tema od veci,ale neviem,kde by som to zaradila.Moj synator zboznuje rozpravky,kde hraju zive zvieratka,ktore akoze hovoria-najlepsie psickovia,kreslene ho absolutne nezaujimaju.Rada by som kupila nejake DVD s takymito pribehmi...nemate niektora skusenosti?Zijem v zahranici,tak vobec netusim,ci nieco take je aj na SLovensku.Dakujem za rady

vlasa
22. okt 2009

my mame najradsej prasiatko babe,su dve casti,charlotina pavucinka,dr.doolitlle 3,ale su to filmy,ale su super 😉

vlasa
22. okt 2009

este ma napadla benjaminova farma,je to anglicky serial a u nas bezi len na cechoch,tak v zahranici sa urcite lahsie zhana.to by sa aj nam pacilo 😉

kisorka
22. okt 2009

ak by si chcela este aj nieco naucne s "ozajskymi" zvieratkami pozri www.ikar.sk alebo www.jaamojarodina.sk, su to knizky s dvd z dielne bbc, mame levica, ladove medvediky a slonica a nasu malu to velmi bavi a je veeeelice muuudra :]

erikasadek
23. okt 2009

simonka, na slovensku bol jeden serial, so zivymi zvieratmi ak s apamatam, to boli rozpravanie tety srny..
ale ak chces so zivymi zvieratmi treba pozerat v disney produkcii,; ti toho robia vela... 😉

petafr
6. aug 2010

aj Pa a Pi boli o zvieratkach, nie?