Rukávniky Cherek - kúpiť zelené, či červené?

miskamilka
26. apr 2019

Ahojte maminy, dcerka ma 1 rok a 10 mesiacov, ideme na dovolenku, chcem kupit rukavniky Cherek. Zelene ci cervene? Vody sa neboji, ale rukavniky este nemala. Viem, ze zaciatocnicke su zelene, ale povedali mi, ze by mohla mat hned aj tie cervene.. Mali ste niekto hned cervene v takomto veku? Dakujem za rady

marika3110
26. apr 2019

@miskamilka ked ich este nemala urcite zelene. A je este malinka na cervene si myslim, syncek ma 2,5r a tie ma este zelene a aj na babyplavani sme zelene pouzivali. Cervene su mensie a uzsie od 3r tusim...tie ked nam dali na plavani museli sme pouzit aj ine dedicky plutvicky na nozky aby lepsie nadnasali telicko

oliali
26. apr 2019

@miskamilka určite červené, u nás na baby plávaní deti začínajú už s červenými... Zelené dávajú len vynimocne "objemnejším" deťom... Inak otvor na ruku je rovnaký ... Akurát zelené asi ľahšie nesú... My sme mali vždy len červené a začínali s nimi už ako 8 mesačne bábätká... Žiaden problém nikdy nebol

nikusiak9
26. apr 2019

Nasu obmedzovali v pohybe ruky alebo aj celeho cela tie vacsie zelene

milene_vecicky
27. apr 2019

@miskamilka My na plavani pouzivame cervene od 8. mesiaca. Su objemovo trochu mensie - menej vzduchu = menej nadnasaju. Mala si to s nimi zacala poriadne uzivat, zelene ju obmedzovali trosku aj vo vyhlade na strany. A davaju väcsiu volnost babätku pri pohybe vo vode. Budes urcite stale pri nej a mat ju pod dohladom, takze kludne by som sla do nich. Peknu zabavu! ;)

nata18
27. apr 2019

aj my cervene, krpec plava od 5 mesiacov .. ked prisli na rad rukavniky, hned cervene sme dali

maciatkolulu
27. apr 2019

@miskamilka hned sme mali červené od roka. Zelené nepotrebuješ a vekovo to nie je ohranicene

miskamilka
autor
27. apr 2019

dakujem vam, skusim teda rovno cervene

margaretka
7. júl 2019

Do 2 r. Jednoznačne zeelene, aj 3r sa s nimi perfektne vysanti bezpečné aj v hlbokej vode,vrelo odporúčam mohla som sa Max spoľahnúť užili sme si skvelé leta v bazénoch a predala som ich po troch sezónach za polovicu boli ako nové.

margaretka
7. júl 2019

Ak máte niekto nepotrebné na predaj červené , funkčné ponúknite , ďakujem

helen111
26. júl 2019

Mate niekto prosim skusenost s natecenim vody do rukavnika cherek? Spongia je nasiaknuta vodou, je tazka, voda nejde von

helulik
22. aug 2019

Prosím neposuvate niekto kolieska? 🙏🙏🙏