Swim trainer verzus My baby float

katrinka8
14. apr 2014

Ahojte, v lete sa chystame k moru a syncek bude mat 8 mesiacov. Viem, ze pre male deticky existuje plavacie koleso http://www.babyhit.sk/nafukovaci-kruh-pre-babat... - resp. uz som ho aj nazivo videla, ale nejak podrobne som ho neskumala, ze pre ake velke deti to je a pod. Ked som okolo toho trochu googlila, narazila som na takuto vecicku: http://www.maderna.sk/katalog/product/13030/ . Nepoznate to niekto? Ci su to len vyhodene peniaze, kedze ta suma je teda za "kus gumy" dost vysoka. Dcerka mala ako malicka obycajne nafukovacie koleso s dnom (nieco taketo podobne http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/plav... - ale to mala rok. Samozrejme, ze neodhadnem teraz, ci malicky bude uz sam sediet... Ci myslite, ze je uplne zbytocne nejake koleso pre take male babo? Dakujem.

milota164
14. apr 2014

Ahoj, ja si myslim ze nie je dobre davat detom kolesa. podla mna sa potom tazsie naucia plavat. my pouzivame len obycajnu dosku na plavanie. Alebo kup nieco ako maly clnok a v tom moze sediet.

slnieckovo1sk
15. apr 2014

@katrinka8 koleso Swimtrainer je vhodne od 3 mes. do 4 rokov( cca od 6 do 18 kg) a je idealne pre male deticky. Dieta je v polohe " plavania"( nesedi ako v sedacke baby float) a bezpecne popruhy udrzuju dietatko bez vypadnutim( rodic moze pri nom kludne plavat a nemusi byt v strehu, ze dietatko vypadne co sa moze stat pri kolese baby float alebo clne). Viac informacii o kolese Swimtrainer najdete aj na nasej stranke.

katrinka8
autor
15. apr 2014

@milota164 - no len ja neviem, ci on uz bude vediet vtedy samostatne sediet, bude mat necelych 8 mesiacov... 😉 Mm ma zrusil, ze je to blbost 😀 , ze na tu chvilu, co bude v mori, ho bude drzat na rukach. No neviem... 😀

katrinka8
autor
15. apr 2014

@slnieckovo1sk - no mne sa to celkom ako pomocka na ucenie na plavanie aj pozdava (podla videa, co som videla), hoci ta suma je podla mna dost vysoka. Hoci zase dcerka by to mohla este vyuzit, ona bude mat sice 4 roky, ale 18 kg zdaleka nie 😀 Len ma uz mm vcera s tym zrusil 😀
Ale ako vravim, syncek bude mat necelych 8 mesiacov a v mori to asi moc nevyuzijeme - asi je to skor do bazena. Ani keby bol v neviem com, sameho bez pridrzania by som ho nenechala, takze to, ze by vypadol, je v nasom pripade bezpredmetne... Skor mi ide o to, aby sa trosku vyclapkal v mori, potesil z vody, ale bez toho, aby sme ho drzali len na rukach - predsa len je to aj daka vaha, hoci morska voda nadnasa dost dobre 😀 Tak asi budeme premyslat zas nad tym baby float. No, mam zase chrobaka v hlave 😀 Ale dakujem za radu.

matulienka7
18. jún 2014

Koleso Swimtrainer sa da kupit v troch farbach podla vahy dietatka. My sme mali vsetky tri a je uplne super. Bolo prave vyvinute na to, aby sa dieta citilo bezpecne a postupne sa naucilo plavat. Nasa dcerka ma teraz 4 roky, 21 kg a plava v zltom kolese Swimtrainer. Ma ho uz skoro uplne vyfuknute a kazdu chvilu bude uz sama plavat. V plaveckych skolach davaju dokonca zaruku, ze sa na kurze v tomto kolese dieta nauci plavat. Su to uplne ine kolesa, na ake ste zvyknute. Ku kolesu sme dostali aj navod, ako naucit deti plavat a ideme podla instrukcii 🙂 Urcite ho odporucam 😉