Trojkolka a všetky info potrebné pri jej kúpe

alex188
26. máj 2015

Ahojte, plánujeme dcére kupiť trojkolku...neviem, však na čo si mám pri jej kupe dávať pozor-teda, čo trojkolka má mať a čo je zbytočné, alebo čomu sa mám vyvarovať....ďakujem za kazdý názor-presnejšie - iba podla kategórie-či sa mi páči 🙂) som pozerala túto ...Trojkolka Smart Trike od 10m..dcéra ma 14m.

lalinko2010
26. máj 2015

@alex188 ahoj, chceš dcéru tlačiť alebo chceš aby sa naučila bicyklovať, odporúčam odrážadlo a ak trojkolku tak klasickú, kovovú, toto je zbytočné čo si vybrala. ale ber to ako môj názor, mali sme doma takúto trojkolku, dva krát v nej drobec sedel, potom sme predali a kúpili dve odrážadlá, super vec a potom sme prešli na trojkolku, naučil sa pedálovať a potom na klasický bicykel a už jazdíme bez pomocných koliesok.

tajka1986
26. máj 2015

@alex188 my v takom veku sme super vyuzili hlavne do mrsta a na dlhsie trasy co by pesi nepresla. Vedela tam obsediet dlho. Odrazadlo sme riesili az po 18mes.,dovtrdy nevedela co s nim ma robit a vonku to ide tazsiw ako v nutri na plavajucej podlahe 🙂 zbytocna je podla mna strieska,obruc okolo pasa tiez netreba ved sediet uz vie isto pekne sama,takze staci bezp.pas. Podla mna skvela vec aspon nemusis sa trepat s kocikom teda pokial uz ti v nom mala nespava. My od roka ani neviem ze mame nejaky kocik 🙂 tazko povedt co ma mat a co je zbytocne,vec nazoru.

katy1979
26. máj 2015

Na tlacenie ok. Ale bicyklovat sa na tom nenauci. Ak trojkolku tak s pedalmi v strede. Ci rovno odrazadlo.

tajka1986
26. máj 2015

@katy1979 preco nie? Mala v poho na tom fici. My mame toto http://trojkolky.heureka.sk/smoby-be-fun-confor...

katy1979
26. máj 2015

@tajka1986 ak fici a sama tak jej gratulujem. Je to velmi vynimocne. 99 percent deti to nezvladne

poly2406
26. máj 2015

@alex188 my sme mali smart trike 15+ a ako píšu vyššie, super na dlhšiu cestu, kedy malý nevládal dôjsť peši. A má rozhľad... Mám ju v bazári - môžeš pozrieť...
Tým, že máme aj elektrickú štvorkolku, odrážalo, cykli odrážadlo aj trojkolku, tak smart sme využili málo - kúpila som ho dosť neskoro.
Pre také malé, ako máš ty sa určite vyplatí. Myslím, že to využijete dlhšie.

abigel1
3. jún 2015

Ja odporúčam tiež Smart Trike 10m+ http://www.miniman.sk/SMART-TRIKE-Trojkolka-Spa.... Pre malú to bude zaujímavejšie ako kočík. Ale bicyklovať sa na tom dieťa fakt nenaučí.

tajka1986
3. jún 2015

Ja nevhapem co mate stale s tym ze sa na tom nenauci byciklovat. Nieje to ako bycikel to je jasne ale videla som na tom vpohode jazdit aj ine deti a neni problem. Akurat ze nemame smart trike ale princip je rovnaky 😉