Aká dlhá by mala byť vanička v kočíku pre bábätko?

mmmiska
28. okt 2011

vsade som nasla najviac 80cm dlhu a chcela by osm vediet ci je to dost, dietatko moze byt d ost velke alebo rychlo rast

li_la
28. okt 2011

My máme teraz 80cm, 10 kilo, 8 mesiacov a do vaničky by som ho nevopchala ani za svet. Už asi 2 mesiace používame športový. Tých 80cm bohate stačí!

anjelicek26
28. okt 2011

Max ma sotva tych 80cm a to ma 16 mesiacov - ale pocitaj -4/5cm na fusak a overal okolo hlavicky dietata, nemozes pocitat, ze bude dieta narvate od hora dolu vo vanicke. Ale inak 80cm je fakt dost, su aj mensie vanicky 😝

katy1979
28. okt 2011

pytaj sa vo vybave dievca ci skor hladaj. 80cm v 6.mesiacoch vacsina deti mat nebude.

zivika
28. okt 2011

podla mna je 80cm dostacujuce, ale najdes aj kociky s vacsou vanickou, len treba hladat a ak trvas na vacsej vanicke, skus sa zamerat na hlboke kociky, nie na kombinovane...

horalka777
28. okt 2011

a veľmi záleží, či sa bude bábo v hlbokom kočíku voziť hlavne v lete, alebo hlavne v zime - na zimu treba určite tie väčšie. Ja som rodila na jeseň a veru ku koncu, ešte cez studenú jar som tých cca 80cm na našom starom zdedenom kočíku veľmi ocenila, bábo sa dalo všade okolo zatepliť 🙂