Aké máte skúsenosti s bledými farbami kočiara?

myreason
17. jan 2011

Aké máte skúsenosti s bledými/svetlými farbami kočíkov? My už máme vybratý kočík, len niektorí ma odhovárajú od farby.. 😒 pretože chcem bledunko modrý s tmavo modrým vzorom. Že sa bude veľmi špiniť a ťažko to ide dole.. ☹ tak vás prosím o názory, vďaka.

tatiana1985
17. jan 2011

@myreason kocik ako chces ty je podla mna v pohode 🙂 ... kombinacia svetlej s tmavym vzorom, aj ked sa ti zaspini, ale nebude to az tak vidiet 🙂
..ja mam cierny kociar s bielym vzorom a teda na tom ciernom mi vidno vsetko...
Co ale nepochopim , su biele kociare... hrozne! 😒 ..biely kociar si moze dovolit beckhamova, kt.s nim ide do "Maxu" na prechadzku, ale na kazdodenne trasy sa absolutne nehodi , ale vobec ...
..myslim ze si vybrala dobre 🙂

marcy30
17. jan 2011

@myreason ja mam kocik biely, pouzivam ho osem mesiacov a je uplne v pohode. Kazdy kocik sa spini a tak ako musis obcas oprat cerveny, hnedy, zeleny, tak isto operies aj biely...ak teda nechces chodit so spinavym kocikom....poznam aj take baby, a ani jedna nema biely 😀

myreason
autor
17. jan 2011

@tatiana1985 dík za názor! no len tej bledučko modrej je na kočiari viac, takže preto sa pýtam ... No biely by som rozhodne nechcela...jaj, neviem sa rozhodnúť.. 😒

myreason
autor
17. jan 2011

@marcy30 vdaka 🙂 no nad bielym sme ani len neuvažovali, ale som rada za tvoj názor. a perieš to často?

gilmorka
18. jan 2011

Baby a na ciernom vazne vsetko vidiet? Uvazujem nad ciernym sportakom,tak poradte aj mne pls 🙂

ivett1
18. jan 2011

@myreason ahoj...presne ako hovori @marcy30 ...kazdy kocik sa spini...a pravdaze na tych bledsich to je viac vidiet, ale predsa vsetko sa da vyprat alebo vycistit (skoro vsetko 😅 )...ja mam sportak...farba ocean/blue reflection (teda modrasta, nie uplne bleda, ale...) a v pohode 😉 ...ked sa ti paci a "musishomat", preco nie?...

ivett1
18. jan 2011

@gilmorka ...no, vacsina mamiciek, ktore poznam, maju cierne alebo tmave sportaky, ale zeby na nich bolo vsetko vidiet?... prave naopak...ale to je asi vec nazoru 😉

mata222
18. jan 2011

my mame sportak bledunko hraskovej farby, samozrejme, ze sa spini, ale zavisi od akeho materialu je cely potah..ked sa nam zaspini, staci mi pretriet vlhcenymi obruskami a je to ok a ked je uz moc spinavy, tak hodim do pracky a mame na par mesiacov pokoj..

luciana157
18. jan 2011

@gilmorka neviem ci sa spini, ale v lete urcite na ciernu farbu viacej prazi slnko 😒

parvitas
18. jan 2011

vyber si farbu aká, sa páči tebe a tvojmu manželovi. nakoniec, budeš to predsa ty, kto s tým kočíkom bude najčastejšie chodiť na prechádzky, tak nech si spokojná 🙂
ak budeš mať svetlú farbu, tak si len daj pozor, aby sa tie poťahy dali dať dole, nech to prípade núdze môžeš oprať. hlboký kočík ani autosedačku-vajúčko som nemusela nijako prať, šporťák zatiaľ len raz.
my máme oranžovo-sivú a tiež sa zašpiní sem-tam. riešením sú vlhčené obrúsky, alebo prinajhoršom práčka. všetko vyšlo a je to ako nové.

luciana157
18. jan 2011

ja mam kocik hnedej farby a este ani raz som ho nemusela prat alebo cistit, vobec sa mi nespini zatial

myreason
autor
18. jan 2011

vďaka všetkým za odpovede,..no nakoniec sme sa rozhodli pre inú farbu (druhú naj v poradí 😅 ) Je opačne - tmavo modrý, ale s krásnym bledším vzorom 🙂 Predsa len som sa bála, že v tej prvej nami vybranej farbe ho budem musieť stále drhnúť 😀 Ale aj tento je krásny!