Aké máte skúsenosti s kočíkom Camarelo malaga?

amia3
12. jún 2018
vanessa1209
12. jún 2018

Ja mužem len pochváliť🤩🤩 konštrukcia je odľahčená takze kočík sa ľahko ovláda.. ľahko sa skladá a rýchlo, nieje vôbec ťažký ako iné trojkombinácie..kamaratkin som tlačila a nevládala som normálne👎 ale tá má úplne inú značku😀😀 a žiadne negatíva nemozem povedať

ja_bb
12. jún 2018

Za mna radsej Art alebo Carmela,ak sa nemylim. Maju take akoby okienko a pri prechadzke som videla na dieta. Novsie typy,resp. ine, uz tam maju zips,alebo latku, co je pre mna zbytocny pohyb navyse,ak chcem skontrolovat babo. Chcela som kocik predat,ze si kupim iny v pripade dalsieho dietata, ale nenasla som vhodnu nahradu,aj keby bola drahsia. (Ja mam Art).

mir5a
12. jún 2018

Ja mám camarelo Malaga trojkombinaciu a som veľmi spokojná. Tak ako už píšu nadomnou, dobre sa ovláda, ľahko skladá ..cenovo tiež veľmi prijateľný. Dostali sme k nemu oba nanožniky , sieťku, pláštenku, tašku a ešte aj fusak 😀 za mňa 👍👌

alikal
12. jún 2018

ja mám Careru teraz dva týždne, zatiaľ spokojnosť, ovláda sa perfektne, jazdí úplne ľahunko, je dosť veľký, ale taký sme chceli, aj vajíčko mi príde väčšie, takže v ňom malá vydrží dlhšie...hneď po kúpe bolo treba vymeniť brzdové lanko, lebo bolo prasknuté, ale to bolo už od výroby, bez problémov vymenili do pár dní