Aké sú farby kočíka Slalom Reverse 10 Formula naživo?

littlebubu
27. máj 2011

Maminy, prosím Vás, sú farby tohto kočíka Jané Slalom Reverse 2010 Formula Strata J45 aj naživo také pekné, ako na obrázku? Nemala som možnosť vidieť ho, ale veľmi sa mi páči. 🙂

katy1979
27. máj 2011

@littlebubu mne sa zda byt nazivo krajsi. pokial si dobre pamatam tie farby ako tak zodpovedaju. skus si najst videa na youtube.

catcate
27. máj 2011

nazivo je ta farba este krajsia. kamoska ho ma. ale Unlimit.Ale presne v tejto farbe

littlebubu
autor
28. máj 2011

@catcate
@katy1979
tak to ste ma potešili, len ujo v obchode ma nepotešil, telefonovala som s ním a povedal, že ak ho chcem, tak by som si mala švihnúť, lebo už dlho na trhu vraj nebude

catcate
28. máj 2011

@littlebubu ja mam fialovy Unlimit a uz sa neviem dockat ako budem s nim spacirovat 😵

littlebubu
autor
29. máj 2011

@catcate čítam fóra, mám z toho dilemu, niktoré maminy vaničku transporter hodnotia ako v pohode....a iné zase, že je to naprd, teda malá 😖

catcate
29. máj 2011

@littlebubu no ja ju este nemam odskusanu. mam kocik doma, ale este cakame prirastok don 😉 Ale ja osobne si myslim, ze na zimu s fusakom to bude ltt. Neviem, skus pozistovat u kociek co mali zimne babatka ako to bolo s tym fusakom a tak 😉

tina129
30. máj 2011

ja mam zimne babatko a mam transporter, mala ma 5 a pol mesiaca a zmesti sa a este aj s fusakom, aj ked my uz behame so sportakom, mala mi v kociari nespi a ked nevidi tak ma nervy 😀 , ale bolo par dni, ked tu bola kosa tak som vytiahla este vanicku a s fusakom pohoda (inak v aute ju este pouzivame), ale ja som to tu uz viac-krat pisala, u nas skratka v pohode, mala ma 7 kg 🙂 myslim si, ze okolo tej vanicky bolo strasne vela negativneho popisane, ja som sa bala, ze mi tam mala nevydrzi ani do 3 mesiacov ale teraz viem, ze obavy boli uplne zbytocne, mala teraz rastie ovela pomalsie ako prve mesiace, takze urcite vydrzime vo vanicke viac ako pol roka, len ak bude dalsie babo, tak by som si zaobstarala matrac alebo nejaku podlozku dala usit do tej vanicky, na jednej strane to vanicku o dost zvacsi a na druhej strane by som nemusela stale prekryvat dekou tie pasy co su naspodku

mam doma sportak vo farbe cierno-zltej tak nafotim a hodim foto

littlebubu
autor
30. máj 2011

@tina129 🙂
si ma potešila,
ja som dneska stretla mamičku s kočíkom Jané, mala už síce športovú časť. Povedala mi, že v júli sa jej narodila dcérka a do marca chodili v pohode vo vaničke Transporter, takže celých 7 mesiacov + malá bola vraj v extra hrubom fusaku. Tak ma upokojila. 🙂

teším sa na foto,reálna foto je vždy iná, ako obrázok z netu 🙂

harinecko
7. sep 2012

@littlebubu Dobry den.Viem ze je uz dlhsia doba od zalozenia tejto temy,ale chcem sa vas spytat ci ste ten kocik nakoniec kupila a ak ano,tak ako ste s nim bola spokojna?Myslim hlavne tu velkost vanicky.Dakujem

littlebubu
autor
8. sep 2012

@harinecko Dobrý 🙂....nakoniec som kúpila kočík jané slalom, ale väčšiu vaničku 🙂, mne sa totiž malá narodila na konci septembra, takže som potrebovala miesto pre fusak do januárových, februárových a marcových chladných dní.... bola som pozerať tú menšiu vaničku niekoľko krát, fakt som sa nevedela rozhodnúť, ale vo vašom prípade by som to riskla. Bábo tam budete mať do cca 6 mesiaca, a keďže rodíte v decembri, na jar a leto nebudete potrebovať vopchať do vaničky fusak. 🙂
Inak kočík JANÉ je fakt super, inú značku by som ani nechcela, ... keby nečakáme bábo s tak malým rozdielom, určite si náš terajší kočík nechám aj pre ďalšie mimi, ale keďže to staršie ešte nemôže byť bez kočíka, ideme kúpiť súrodenecký 🙂...
Tak. pekný večer 🙂

harinecko
9. sep 2012

@littlebubu Dakujem,este sa stale rozhodujem 🙂