Kočík Slalom Reverse Formula Strata Jane

tinkak30
31. jan 2015

Mile mamicky chcela by som sa opytat, ktora z Vas ma osobne skusenosti s tymto kocikom a hlavne s vanickou TRANSPORTER. S manzelom sme si objednali tento kocik cez internet, samozrejme sme ho videli na predajni, kde sme si ho riadne obkukali🙂 Ked nam kocik prisiel, vsetko bolo super len ja som sa trosku zdesila pri vanicke, pretoze ta bola na moje pocudovanie velmi uzka. Na predajni bola omnoho sirsia, ale potom nam bolo vysvetlene, ze my sme si objednali kocik o model nizsi, ktory ma vraj dva druhy vaniciek (to nam nikto nepovedal) a my sme si objednali s vanickou TRANSPORTER. Dobre, nech to uz cert vezme ci sa vola vanicka ANICKA, KLARA, BEATA len ja mam obrovsky strach ze ja do tej vanicky nedam dieta a kde to este s fusakom. Po dlhom zvazovani sme sa rozhodli ze si ho nechame, len ja som nesvoja z tej vanicky. Preto sa obraciam mile mamicky na Vas s prosbou podelit sa o skusenosti s vanickou TRANSPOTER.
Dakujem Martina

kikada
1. feb 2015

Neviem, kedy čakáš bábo ale detičky majú oveľa radšej stiesnený priestor ako "letisko" (v bruchu tiež nebolo miesta navyše a zvyk je zvyk 😎 ) toho by som sa veľmi neobávala. Moj nenávidel kočíkovanie, kým som nezistila, že chce byť natlačený v hlbokom ako sardinka 😀
Ak by predsa len bolo tvoje bábo výnimka, kúp z bazáru starší typ vaničky. Osobne odporúčam Concord Proton, je kompaktibilná na Jané podvozok a je najväčšia. Obdobná je Jané Capazzo. Dajú sa kúpiť za pár € a určite vo veľmi dobrom stave, keďže bábo sa v hlbokej vozí cca 1/2 roka.
BTW. Ak by si mala záujem o Proton vaňu, predáva suseda za 30€. (Farba čierno-nebíčková, neoprénová strieška, môžem ju požiadať o foto) ale myslím že budeš spokojná aj s Transporterom ak budeš mať bábo v zime, vôbec ju neprefúka a môžeš mať kľudne aj tenší fusak a nie "duchnu" 🙂

tinkak30
autor
2. feb 2015

Awoj, cakame babo teraz v aprili🙂 Muz mi vravel, ze ta vanicka je dobra, ved ten drobec v brusku vela miesta teda nema a naziva si tam 9 mesiacov a je spokojne.A ja som si myslela ze TY (ako muz) tomu akurat tak rozumies😀 Len zase vela zien mi dookola vravelo,ze velmi dolezite je mat velku vanicku.Vraj na toto mam klast doraz. Ale presne ako vravis,vela zalezi aj od babatka, bo ked mi nebude chciet byt v kociku tak mi moze byt jedno ci je vanicka uzka alebo siroka😀 Dakujem za tvoj nazor, som o cosi kludnejsia🙂 Keby sme nahodou rozmyslali o Proton vani, napisala by som ti🙂
Dakujeeeeeeeem🙂