Aké sú vami preferované značky kočíkov?

ssima19
2. jan 2019

ahojte, prosim Vas mate niekto skusenosti oplati sa investovat do kocika? ake znacky su dobre? dakujem

lennagreen
2. jan 2019

@ssima19 za mna bugaboo mna nesklamal teraz som kupila znova ale novší typ.. Mala som aj stokke xplory ale za tie peniaze žiadna sláva.. S tych drahších určite bugaboo poprípade Joolz

ssima19
autor
2. jan 2019

@lennagreen pozerala som bugaboo a veru aj mne sa zapacila a dlasia znacka je concord, ktora sa mi zda byt slusna

lennagreen
2. jan 2019

@ssima19 concord je tiež fajn bugaboo ma výhodu v tom ze tam mas kopec doplnkov ktoré si potom do kupuješ letné striešky podložky deky slnečníky fusaky môžeš si meniť dizajn ako chceš to je skôr uz taka mánia.. 😂 😂

lianka123
2. jan 2019

@ssima19 ahoj. Ani nie. My sme kupili kocik trojkombi za 1100eur, uplny shit, tazky, este aj vela veci nefungune a cybec buginu, odpalili sme koliedka za mesiac. Autosedacku tirz najdrahsiu a ux je polystyren vnutri zlomeny. Dnes by som uz kupovala lacnejsie

siska53
2. jan 2019

@ssima19 myslim,ze ano, aj si ten konkrerny treba vyskúšať a aj si precitat skúsenosti,ci sa popytat niekoho konkretnwho na ulici,kto ten kocik ma. Mne na zaklade.mojich poziadaviek poradili v predajni. Nelutovala som, mala som.pre mna najlepsi kocik na svete,ale ten uz nevyrabaju. Keby som mala mat dalsie diete este, ten nas sme
totiz uz predali, asi by som vazne zvazovala.opat jeho kupu z bazara..

ssima19
autor
2. jan 2019

@lianka123 aha, takze vidis za vela penazi a stalo to za nic, ja som pocula, ze je lepsie si kupit aj kazdu cast osobitne

ssima19
autor
2. jan 2019

@siska53 a nevies prosim ta, aka znacka to bola?

ssima19
autor
2. jan 2019

vela ludi teda znamych kupuje kociky v PL ale mne sa moc nevidia :(

dai
2. jan 2019

@ssima19 ja mam cybex a som spokojná... Joolz je tvrdý a bugaboo sa mne osobne nepáči... Najlepšie je vyskúšať si tie kočíky priamo v obchode. Ak na ten dráhy máš chod do toho, ak nie tak pozri kvalitný v bazáru - podľa mňa lepšie ako kupovať poľský.

siska53
2. jan 2019

@ssima19 ja som si kupila Inglesinu Magnum konkretne. Len mne sa pacia kociku na retro styl, preto tato volba. Ale celkovo Inglesina byva dobra znacka, ked som aj tu patrala len tak pre zaujimavost, tak som sa nestretla nejak s tym,ze by sa niekto stazoval na tuto znacku,skor ine boli kazive, inzeraty typy, nema niekto nahradne to a to,alebo toto sa.mi zlomilo..aj co som sa rozpravala s tymi,co mali takyto kocar,len dobre skusenosti.

ssima19
autor
2. jan 2019

@dai ja som tiez nadtym rozmyslal, ze ist top pozriet do obchodu ale cez bazar kupit, ved niesu nejak poskodene..

ssima19
autor
2. jan 2019

@siska53 aha, dakujem za typ o tej znacke som nepocula ani :D

dai
2. jan 2019

@ssima19 tak zas ak cez bazár tak určite osobný odber... Tie kočíky žiaľ už nie sú ako pred 20timi rokmi.. Ja som mala gesslein - robustný kvalitné kočík - vydržal 2 deti ale pri druhom som už cítila že nie je ôk - viac menej som ho darovala oproti obstarávacej cene ale ja som pani poprosila aby si ho prišla vyskúšať ci bude spokojná (ja by som už nebola, ona bola... Čiže aj očakávania sú asi rôzne)

lianka123
2. jan 2019

@ssima19 vies co. Kamosky mali kociky za 500eur, nosili ich z medziposchodi a stale su funkcne. My mame kociky garazovane, len vytlacim a kocikujem a su uz oba odpalene. Som teraz tehotna a budem kupovat znova ale uz z druhej ruky, alebo lacne. Naozaj zla volba kupovat to najdrahsie pri kocikoch. To iste autosedacky. Muz kupil peg peregoo za niakych 400- 500rur, maly na tom zlomil polystyren... ja som kupila potom z mallu no name za 120eur a je paradna 🙂

amarilka26
2. jan 2019

Ja mam inglesinu quad 2018 a som spokojna, je tam velikanska vanicka. Len uz by som nebrala trojkombinaciu.

evittam
2. jan 2019

@ssima19 Nikdy som nepozerala na znacku. Syn mal podobny-trojkomb.ako z PL len kupeny na SVK. Vozila som ho v nom skoro do 2rokov, zlomila sa len rúčka. Potom som cez bazar kupila nový športový Tako skoro novy za 80Eur-bol pouzitelny od 0rokov. Syn v nom bol asi 2x. Potom skoncil v pivnici na 5rokov. Dcerku som v nom vyvozila cely cas. A nie preto lebo sme nemali na iny.😉 A este som ho dala kamoske.

damolly
3. jan 2019

Treba si zvážiť aj podľa toho kde bývate a aké máte záľuby 😉 a potom si prispôsobiť aj kočík 😉 my sme si napríklad kúpili kočík za necelých 500€ trojkombinaciu s odpružením podvozku lebo bývame na dedine vo vinohradníckej oblasti a máme vinicu tak aby to kočík zvládol 🙂 ja si neviem predstaviť napr žeby som tlačila napríklad bugaboo či stokke po poľnej prašnej ceste a aby som snim vošla aj do vinice 😀😀 mám síce ako píšu a hejtuju ostatní kočík z Poľska ale som snim strašne spokojná prejde mi cez všetko po všetkom dokonca aj po pooranej vinici 🙂 určite sa treba ísť pozrieť do viacero predajní vyskúšať obzrieť a podľa toho vybrať čo potrebuješ aby zvládol 😉 a nie neobhajujem poľské kočíky 😂😂😂

lianka123
3. jan 2019

@damolly ono to nie je vzdy to co sa reklamuje... ja som kupovala kocik do terenu napriek faktu ze byvam vo dtvrti kde su krasne chodniky. Aj tak ten kocik neprezil.

damolly
3. jan 2019

@lianka123 to je jasné 🙂 ja som len chcela poukázať na to že si treba kočík vyberať aj podľa iných veci ako je len že či pekne vyzerá 🙂 samozrejme aj páčiť sa musí ale hlavne podľa toho kde sa bude najviac používat 🙂 tiež sa mi páči bogaboo ale keďže ho nekupujem do mesta ale na poľné cesty tak mi bola škoda dať toľko peniažkov za to 🙂 hlavne po narodení je xy ďalších výdavkov ako kúpiť hojdacie kresielko stoličku na jedenie a tak ďalej 🙂