Recenzia na kočík značky Junama

petruska173
23. apr 2023

Ahojte viete sa mi vyjadriť akú máte skúsenosť s touto značkou kočíku? Konkrétne aj tento model? Ďakujem

dzejsik
23. apr 2023

@petruska173 ma ho kamaratka, zabera dost miesta v aute a sportak vydrzal tak do roka a pol, potom kupovali druhy spratnejsi, ale tak pekne hojdal, tak ak ho chces primarne na hlboku cast tak na prvy rok bude ok

iamdomibella
23. apr 2023

Ahojky ja ho nemám, ale chcela som veľmi Junamu. Nakoniec sme kúpili Cybex Priam. Kamoška, čo má dve deti mi dala zopár rád k Juname a podobným značkám, z čoho najpodstatnejšie boli, že je ťažší, horšie spratný, vo všeobecnosti veľa žien nevyužije dobre športiak z dvojkombi/trojkombi lebo je ťažší, menej praktický. Vajíčka sú z týchto kombinácii tiež menej bezpečné.

Ale zasa, ak niesi obmedzená priestorovo a nemusíš často skladať kočík, dať ho hore dole do auta, tak by som sa nebála ísť doňho. Kúpila by som si len bezpečnejšie vajíčko.

mimisk

@petruska153 ak chcete vidiet kocik na zivo mame ho vystaveny

petruska173
25. apr 2023

@iamdomibella áno toto isté mi tiež hovorili viacerí nakoniec som kúpila stokke, kvôli spratnosti. Nemám síce obmedzenie na miesto ale je odľahčený a nechcem mať cez pol chodby len kocar 😀 obzerala som ak Cybex priam ale dostala som lepšiu cenu pri Stokke tak bolo rozhodnuté 😀

mimisk
25. apr 2023

@petruska173 po niekolko rocnych skúsenostiach aj tak 90% mamiciek po roku meni kocik. Nikdy nezostanu pri jednom