Aké sú vaše skúsenosti s kočíkom Zeo 2020?

nhl
13. jan 2020

Ahojte .
Snažila som sa nájsť tú diskusiu či náhodou nie je už založená ale nič .
Chcela by som sa spýtať či máte niektorá doma kočík Camarelo Zeo?
Ale máte s ním skúsenosti ?

bogyosmaca
13. jan 2020

Ahoj...ja som dnes bola v obchode pre detičky...a prvý moj pohlad padol hned na tento kočik...najkrajši a najvačši zo vsetkých co na obchode boli. Zalubila som sa...vanička fakt velikánska, nafukovacie velke kolesá, povedala by som, že aj pre mamičky vyššej postavy v pohode, pôsobí celý kocik v tejto krásnej sivej velmi elegantne. Lahko sa s nim manipuluje, lahko sa skladá, športová čast tiež priestranna aj vajičko k nemu. Kazdu cast mozes pouziť v oboch smeroch. Dole nakupny košik tiež obrovsky. Ani sekundu som neváhala a o dve hodinky som sa po nu s manželom do obchodu vrátila a kupila. Láska na prvý pohlad. V praxi si myslim, že bude skvela..skusenosti az po porode. Povedala by som: smelo do toho. Uz teraz je ten kocik lepsi a krajsi ako Riko, com mala pri prvom dietati.

nhl
autor
13. jan 2020

@bogyosmaca ďakujem pekne za odpoveď
Aj my sme na 90 % presvedčení že ho kúpime 🙂
Aj nám sa veľmi páči 😃

bogyosmaca
14. jan 2020

Páči sa..reálna foto...akoże Wauuu

nhl
autor
14. jan 2020

@bogyosmaca
krásny je ......my ho berieme v tej čierno červenej farbe 🙂
Závidím že už ho máš doma 😃
Mne sa s ním aj snívalo , že už kočíkujem 😃
Tiež bude dievčatko ?

bogyosmaca
14. jan 2020

Tento mali aktuálne na obchode a láska na 1.pohlad...ale co som pozrela vsetky farby z nej sú krásne... no a ja nerada čakám tak som ho bez váhania vzala...ano vidí sa to na dievčatko...😊

nhl
autor
14. jan 2020

@bogyosmaca
Tak gratulujem 🙂
Ja zase radšej ešte počkám do termínu ešte ďaleko 🙂

lyzinka
15. jan 2020

@bogyosmaca a prosim vas aka je s nim manipulacia? A co sa tyka sportovek casti tak da sa dat uplne do lezma ze ma babo vystrety chrbatik? A je daka predajna kde ho maju aj vystaveny? Popripade okolie BB? A ako dlho ste na neho cakali? Ci bol skladom a hned vam ho dali?

bogyosmaca
15. jan 2020

@lyzinka Práve preto som ho kúpila, lebo pani majitelka obchodu bola ochotna mi ukázat a dat sportovu cast na konstrukciu, otočná v oboch smeroch sa dá použiť..je priestranna a ano krasne sa dá polohovať, takze sportak P&M street kludne mozem predať. Tato bola vystavena u nás na obchode, jediný kus inak, hned ako som vstupila do obchodu mi padla do oka...a ani som neváhala, dala som ho rezervovat kym som rychlo prekonzultovala kupu doma, lebo nerada čakám, inak sa nan pri objednani čaká cca mesiac. Je taky nádherny, každy den ho okukávam a nelutujem vobec. Je dokonalá, pre mna. 🙂