Ako dať dole a prať poťah na kočík Baby Point Mark?

zuzidr
14. júl 2009

Ahojte,neviete mi poradiť či sa dá dať dole všetko látkové na kočíku Mark,vždy ho len vykefujem s vodou,ale nieje to ono....ideme na dovolenku a ja by som chcela všetko oprať v pračke aspom na 30tku,dávali ste to niektorá už dole?išlo to?

a ked sa to opralo,dalo sa to dať v pohode naspäť,alebo sa trošku poťah zbehol?

dakujem za rady,možno blbá téma,ale odpovede mi pomôžu.... 😅 😀

mark33
14. júl 2009

No ja si to neviem predstaviť, my sme ho síce mali len krátko, ale nieje to tam náhodou uchytené napevno? 😕

zuzidr
autor
14. júl 2009

ved práve to,že mne sa zdá že to tam je na pevno,ale tých suchých zipsov je tam vela,tak možno to niekto skúšal.... 😅

zuzana923
14. júl 2009

ohľadom prania poťahu z kočíka - radšej by som poumývala kolieska a vložila ho do vane a pekne na mokro vydrhla mäkkou kefkou s jarou -( ja používam jar - po mydle a prášku mi zostali fľaky) a vaňu potom niekoľkokrát vydezinfikuješ a vyumývaš.
- inak moja sestra stiahla poťah a šupla ho do práčky - nenapadlo ju natiahnuť vypratý poťah na konštrukciu - a tak sa jej to zbehlo - potom kupovala na inzerát nový - ten opraný poťah sa už nepodarilo natiahnuť.
Ja mám iný kočík - ale už druhé dieťa a pri prvom som poťah dávala dole a prala ručne vo vani a mokrý naťahovala - v zime mi to blbo schlo. pri druhom dieťaťi - synovi - je malé čuňa by som to dávala dole každú chvíľu - tak ho dávam do vane