Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako opraviť roztrhnutú penovú rúčku na kočíku?

lucmarc
24. júl 2012

Ako by ste to riešili?Začala sa mi trhať, "drobiť", vyzerá to strašne, kočík je ešte v poriadku. Maminky čo ste prerábali kočíky vedeli by ste poradiť?Ďakujem 🙂

lejlla
24. júl 2012

to by zaujimalo aj mna,mne sa stalo to iste ☹ ,takze vdaka za otazku 😉

michaela.g
24. júl 2012

@lucmarc videla som potah na rucku.. TO by sa ti nepacilo? Usit potah na to? Samotne mdlo mozes potom oblepit lepiacou paskou a na to natiahnes navlek...

ivv
31. aug 2012

riesila som podobny problem. opravila som to paskou, ktora sa obtaca na rukovate tenisovych rakiet 😉 perfektne to drzi a aj uchop je lepsi ako pri pene 🙂 dostat to v hociktorom sport shope a v baleni ich zvykne byt viac ak chcete obtocit celu rucku a nielen poskodenu cast.

babymarket_sk
31. aug 2012

Na niektoré značky existujú aj návleky napr. teutonia...alebo kontaktovať dodávateľa danej značky a vymeniť rúčku ako náhradný diel...

gerich
14. sep 2012

aj je to len puknute, ze to nie je vytrhnute a ziaden material tam nechyba, tak to ide perfektne sekundovym lepidlo, streknite trochu lepu a potom pritlacit k sebe, tak ako to bolo v povodnom stave, podrzat a je to!

lalipop
14. sep 2012

nam pomohlo tiez sekundove lepidlo

strihalka
14. sep 2012

Tak ako pise @ivv aj my opravovali rucku na concorde..my meli jen kovovou rucku, tak jsem sehnali take ty trubky izolacni na vodovoni trubky to sme nastrihli, a oblepili tim tu rucku, oblepili jsme to oboustranou paskou na koberce, a na tu jsme pote daly cyklo pasku🙂konce jsme pro jistotu prilepili vterinovym a drzi a drzi a drzi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli