Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa ovláda trojkolesový kočík?

nathuska
21. jan 2014

ahojte, paci sa mi trojkolesovy kocik ale neviem ci sa mi bude dobre ovladat ked kolieska nebudu zafixovane.ake mate skusenosti s trojkolkami?dakujem za odpovede 🙂

fuska
21. jan 2014

@nathuska So sportovymi kocikmi podla mna problem nie je. Ja mam Jane Slalom Pro a som maximalne spokojna. Mne sa 3-kolka ovlada lepsie ako 4-kolka. Osobne by som si ale nekupila predne koleso zdvojene (ako napr. Casualplay S4) a urcite by som si nekupila trojkolkovy golfac (napr. 3-kolesovy Britax B-Agile).

jul11
21. jan 2014

@nathuska ja mam Bebe Confort Hightrek a ma tu vyhodu,ze fixovanie koliesok je priamo na rucke,nemusis obchadzat kocik a fixovat.len prepnes packu na rucke. je lahulibky,da sa ovladat jednou rokou. samozrejme,vanicka je mensia ako na vsetkych terajsich modernych kocikoch.mala som aj velky 4kolesovy kocik s nafukovacimi neotacavymi kolieskami a tam sa mi drobec mestil do 8mesiacov

lalinko2010
21. jan 2014

@nathuska ahoj, ja som mala trojkombináciu - trojkolka NURSE a super, nemenila by som, ja som nemala problém. akurát len keď bol sneh, lebo to potrebuješ dobre veľké kolesá a nie umelé.
ale nejlepšie je ísť do predajne a vyskúšať.
keby som mala kupovať nový tak len trojkolku, nedám dopustiť.

lusinda1989
21. jan 2014

@nathuska ahoj ja som ho mala cam cortina a siel prec... Bol podedeny takze... Nikdy viac trojkolesovy zle z obrunika zle na obruvnik v snehu som skoro malu niekolkokrat vykotila. Za mna urcite nie.

nathuska
autor
21. jan 2014

@fuska prave ten britax agile by som chcela, nie je dobry?

fuska
21. jan 2014

@nathuska Britax B-Agile je dobry, ale nie 3-kolka. Je to lahky kocik a vtedy je lepsia 4-kolka. Ved maju aj 4-kolkove Britaxy...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli