• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste spokojný s kočíkom Concord Neo?

24. júla 2017 
Ahojte chcela by som sa spytat kupila som si kocik concord neo len s vanickou chcela by som dokupit sportovu cast ale samostatnu concord som nenasla.je mozne nakliknut na konstrukciu concord neo sportovu cast inej znacky? mate skusenost dakujem :slight_smile:)
25. okt 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niku_ss mala by sa dat nakliknut zo jane rider, concord fusion...pripadne kukni na bazarikubci nepredavaju baby sportaky
25. jan 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem už som to poriešila :sunglasses:
25. jan 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkiki ahoj, prosim ta neo je dobry aj v zime? nemala si problem? a vanicka neni malicka? dakujem velmi pekne
21. apr 2015 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niku_ss Ahoj,prosim ta zistila si ci sa tam da nakliknut aj ina sportova cast?dakujem
21. sep 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziii21 ee ale autosedacka jane pasuje cize mohla by aj sportova cast
21. sep 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niku_ss dakujem krasne.vyskusam.
22. sep 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juju ahoj prosím ťa poslala by si mi konkrétny link na tú stránku Z nemecká,Z ktorej ste objednávali kočík? Nejako sa K tomu neviem sa dopracovat,žiadnu ponuku na kočíky mi to nedáva...asi som na zlej stránke...ďakujem pekne
25. sep 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna prosím ťa poslala by si mi konkrétny link na tú stránku lebo som si dala O-baby.de A neviem sa dopracovat ku kočíkom, konkrétne ku concord neo.ďakujem pekne
25. sep 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rebeca daj si preisroboter.de a najdes najlepsie ceny dna. Ja som mala concord a teraz pri tretom mam wanderwr a urcite za mna wanderer
25. sep 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ahoj,prosím ťa,aká je asi velká vanička,myslím skôr šírka vaničky concord neo,nie je malá na zimu,ja čakám maličku v zime a obávam sa,že sa tam aj s fusakom nezmestí..dakujem
8. okt 2015 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca0911 nie je malicka,ja mam novembroveho syna a vozila som ho v nej az do juna,a to sme mali tu skladaciu scout
8. okt 2015 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avanka no tá scout sa mi zdá väčšia,ale možno sa mi to len zdá... :D
8. okt 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulik ahojky :slight_smile: písala si o concorde neo že reklamácie. Ja ho mám 2 mesiace a začal vŕzgať,vanička je zo šikma,dieťa sa šmíka a tie popruhy na boku van.máme vyťahané. Tak mi poraď,mám reklamovať?
24. júl o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok