• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ušiť podložku do športového kočíka?

15. júna 2016 
vladka, myslis, ze je to kocikom? mozno by nechcela byt teraz ani v x landeri - ktovie. ma teraz take obdobie, ze chodit sa uz naucila, tak to chce vyuzit a ist proste sama... a velmi dobre si to pamatam - nikam sme sa nedostali, stale sme sa museli pri niecom zastavit, vsetko nam strasne dlho trvalo a radsej som si nerobila terminy, lebo by som nic nestihala. ale casom sa nauci, neboj, bude to len lepsie :wink:
10. máj 2009 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO dufam ze sa nuci , neviem ci to je kocikom skor nie, ked nam doniesli tento novy bola spokojna sedlala si tam hovela jedna radost, asi to je tym ze vsetko sama ona ani za ruku nechce ist a cesta ktrora by trvala 5 min kocikom tak trva 2 hodiny peso :frowning2: a zasa na schval ju davat do kocika, ked sa jeduje nechcem jej to zhnusit... fakt neviem co mam robit... nemam este taketo skusenosti aby som to mohla nejako zhodnotit a zuzitkovat :confused:
10. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nam prisla podlozka.................naaadhernaaa :slight_smile: :slight_smile: neskor hodim do albumku
13. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu, rychlo hod fotecky, mne pani dnes napisala, ze dnes poslal... :slight_smile: tak sa nemozem dockat, aspon si zatial pozriem tvoju.... :wink:
13. máj 2009 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... ja tiez kazde rano rychlo pozeram do odkazov, ale moje meno stale nikde :unamused: posielala som penizky asi den po standu, tak uz sa to snad krati. zatial sa pokocham vasimi :grinning:
14. máj 2009 o 07:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som posielala v sobotu a v stredu ich mala.. :wink: a dnes mi ma prist kocik, takze tolko uz pockam, asi v pondelok ju budem mat :wink:
14. máj 2009 o 08:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som vam to prave bola sfotit.........fotecky su v albume Mix :dizzy_face:
14. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu - krasne!!! tesim sa jak male decko :slight_smile: len mam taky pocit, ze som kdesi na vedlajsej kolaji, lebo moje este ani odoslane neboli a ty uz ju mas doma :unamused:
14. máj 2009 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Standu super velmi pekne!!!!! ja este stale nic nerozhodnuta a ajstak sme teraz odlozili karicku mala tam nechce byt tak uvidime..
Dosa ty este nemas? :confused: ved si jej uz kedy posielala asi ma moc prace ,ale ja by som jej napisala ci namna nezabudla...
14. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu, podlozka je krasna, dobry vyber farieb, mala Sandra bude urcite spokojne sedkat a lezkat :slight_smile:
a trusit do kocika... :grinning:
14. máj 2009 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa, ved jej napis.....chora bola....dakujem za pochvalu :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi to nedalo, napisala som jej, tak sa neviem dockat odpovede, len dufam, ze prasule dostala a ze naozaj len nestiha :wink:
14. máj 2009 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona je na nete az vecer, resp v noci....mne vzdy pisala tak po 22.00.
14. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej pisala dnes, ci jej dosli prachy, v pondelok som posielala, a odpisala mi hned, bolo to rano, ze dosli v poriadku, no ze kedy to bude, to nepisala, len ze to da do albume, ked to odosle..
standu, krasne.. ja budem mat taku istu, len aj s tymi okrajmi vyssimi a pruhy neviem, ako mi da, to som jej nepisala.. :sweat_smile:
14. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne uz dnes dosiel kociarik, PP GT3 :slight_smile: a uz cakam len na tu podlozku, potom to naraz hodim do albumu,
zatial vozim len s dekou :frowning2:
14. máj 2009 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly my mame taky uzky kocik :angry: ze keby som este dala vyvysene boky tak by som tam chrusta uz nenapchala :wink:
14. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,
rozmyslam aj ja nad tou vlozkou do kocika a este aj nad nanoznikom nakolko speedi nanoznik nema, nemate niektora skusenosti s so speedakom? Ako to je? dik
14. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kakusa, ona ma v albume vela roznych fotiek kocikov aj s jej vybavou, teda nanoznikmi a vlozkami...vyse 400
len sa tam pohrab a urcite najdes aj na speediho :wink: ona ma aj rozmery predpokladam ze na vacsinu kocikov, staci si len vybrat latku :wink:
14. máj 2009 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dosa tak co? Napisala ti? Podla mna ma moc prace, alebo ako pisala Standu ze bola chora :confused: :wink:
14. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka - neodpisala mi :frowning2:
a rano som stale nebola na zozname, tak budem cakat - ine mi neostava :unamused:
15. máj 2009 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa uz nasla v poslednom zozname, ze mi to odoslala :dizzy_face:
dosa, ved ty si jej o dost skor pisala, no snad sa ti ozve cim skor, ze kde to viazne :confused:
15. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ine mi neostava - len cakat. este tyzden vydrzim.
ja nemam v zivote stastie pri takychto zalezitostiach - cokolvek mozem kupovat, od pribora po auto, bud mam problemy pri kupe, alebo je to pokazene alebo nieco chyba - moj muz tvrdi, ze jedina moja zivotna vyhra je ON :grinning:
15. máj 2009 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Dosa tak si ho vaz, asi vie o com hovori :grinning: :grinning: ona na teba zabudla ved kocky si to davali robit po tebe ... alebo ma v tom neporiadok..
15. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka - vazim si :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dosa super :wink: aj ja to poviem muzovi :wink: :sweat_smile:
15. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kakusa - hned prve v spokojnych zakaznickoch ma pani fotky speediho aj s nanoznikom. akurat si treba vybrat kombinacie farieb:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1950286
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1950284

vladka - dufam, ze to povies v opacnom garde, aby nebol naveliko :grinning:
15. máj 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne v opacnom garde tak som to aj myslela :grinning: :grinning: inak Dosa dost sa stretavame v temach ze?
15. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,a čo - jak vam stiahlo peniaze za tu HLADKU PLATBU?
17. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka, mne to nevypisuje hned po stiahnuti, nikde to tam neviem v IB najst. mne to zrata vsetko az na konci mesiaca, takze musim este pockat na sumar. to bude prekvaaaapko :grinning:
17. máj 2009 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: prosim,daj mi vedieť,aj do IP,lebo asi zabudnem kde sme o tom písali
17. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok