• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ušiť podložku do športového kočíka?

15. júna 2016 
baby, konecne som na zozname odoslanych :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sice trocha skomolene, ale nato uz som zvyknuta :grinning:

denisocka, dam ti potom vediet.
18. máj 2009 o 07:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa, aj ja som skomolena, ale tak hadam mi to dojde :wink:
18. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste mě tady navnadili na takový krásný podložky do kočárku a tak jsem se donutila a ušila jsem si ji taky :slight_smile: , pěkně nám to oživilo kočárek :wink: , díky za inspiraci :dizzy_face:
jestli chcete, kuk do albíku
19. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dosla podlozka vcera, je super, mam fotky v albume
je povodne do moona, no da sa dat aj do druheho kocika Mutsyho, sa tesim :dizzy_face:
19. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, super vkus :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak... :grinning: :grinning: :grinning:
a to som na to prisla, ze aj ty mas taku, az ked bola moja objednana :grinning:
19. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tak dneska dorazila aj k nam :grinning: a uz je aj v albume.

crysmile - od radosti som sa ani nepozrela na obalku, ake je tam napisane meno :grinning:
20. máj 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa je nadherna!!!! super konecne si spokojna :wink:
20. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, po tej neistote mi konecne padol kamen zo srdca :slight_smile:
20. máj 2009 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa no super, krasna je... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
dosa ta podlozka je super :slight_smile: , chcem sa opytat, ci si tej pani povedala len aky mas typ kocika, ci treba aj rozmery?
Ja mam tiez Bertini len cierny. Ako to v skutocnosti vyzera ja s tymi bocnicami, si spokojna?
20. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristina - ja som jej nepisala aky mam kocik, chcela som vyslovene tuto podlozku z bocnicami - je to na kocik casualplay S4, lebo som uz skusala kamaratkinu podlozku z casualu a takto som to chcela. ved pozri na foto. bertini ma tie boky take kratsie, tak to trocha pretrca, ale mne to vyhovuje. ale pani ma v ponuke vselijake ine typy podloziek, staci povedat :wink:
20. máj 2009 o 12:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora stranka je link na tu pani, co to sije? Krasne su.
20. máj 2009 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, moj odkaz je na prvej strane, hned prvy, ale poslala som ti aj do IP :wink:
20. máj 2009 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako tosijete?ta pani za kolko sije?date mi jej stranku?
20. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosa dakujem :slight_smile:
20. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne! konecne som prekonala moju lenivost a nafotila moju novu podlozku, stiahla fotka do compu a hodila sem.... :sweat_smile:
tak sa kuknite do albumu, co na nu hovorite???? ja som nadsená a deti tiez :grinning:
22. máj 2009 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak madar: stiahla fotka do compu ....malo to byt fotku :grinning:
22. máj 2009 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej katyl, krasne to tam vyzera, dobre si vybrala :slight_smile:
22. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katyl - krasnu si vybrala - mne sa ta bielo cierna moc pacila, mala ju pani na foto aj s nanoznikom - bolo to velmi elegantne :wink: a v kombinacii s tou cervenou je to super - pokazde nieco ine. taku latku som si tam ani nevsimla - ono ked sa pozera na kusy latok, tak to tak nepride :grinning:
23. máj 2009 o 06:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: dakujem za pochvaly
dosa aj ty mas peknu, ja som tam vlastne pozerala nieco co by sa mi hodilo k cerveno sedemu kociku.
no a mne sa viac paci ta biela s tymi ciernymi zvieratkami a dcere zasa ta cervena....hadajte ktoru stranu musim nosit???? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som dodat , ze Filipkovi je to uuuuplne jedno :grinning:
23. máj 2009 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nooooo, ked si nechces rozhadat dceru - jednoznacne cervenu :grinning:
23. máj 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak marina je vraj teraz uplne vyťažena šitim,a čo ta druha pani....
9. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam od martiny - ta uz mala vtedy toho dost - ale mrkla som jej len tak do "alba" a ma tam nove "vzorky". nachvilu som sa zasnivala :grinning:
9. jún 2009 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sila, taku uplne jednoduchu, len obdlznik z 2 vrstiev latky aby sa mi nespinil priamo kocik, s par popruhmi nech sa to nesmyka. to bolo lahke, iba rovne sitie a potom diery na popruhy od kocika, ale to tiez nie je tazke. myslim ze kazdy kto vie navliect nit do stroja by to zvladol. mam jednu stranu zimnu - flanelovu, a druhu letnu - lanovu co super chladi. a este som si spravila z rovnakej latky aj kryt na prisvitne casti striesky, tak to mam zladene :slight_smile: jasne ze to nevyzera tak super ako tie co tu davate linky, myslim ze tie maju aj nejaku vypln - aspon tak vyzeraju. ale funguje a stalo to par korun (ak vobec, pouzila som zbytky latok) a hotovo za pol hodku :dizzy_face:
9. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
no ja chcem niečo podotkuť,

moja pani Marina,zhana teraz skusenosti mamičiek s podložkou a ponuka dvojity vatelin alebo bolitan,tak baby berte !!!! ja som "mierne" sklamana z podložky,nema učel žiadny,iba že občas zachyti nejaku špinu,inač sa zosuva,hužve,maly sa na tom šmýka z kočika ..a ked ho vyberam z kočika,tak sa zošuchne do jednej kopky

mate aj vy tak,čo mate od tej druhej pani?či ja mam chybu,že mam velky kočik?

proste,k podložke Casualplay to ma na kilometre čo sa "pevnosti"tyka
10. jún 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denicoscka, ja ju este vyskusanu nemam, ale vyzera byt pevna, no ktovie ako to bude fungovat v reale? mozno zalezi aj na tom, z akeho materialu mas kocik a z akeho podlozku - ci tie latky na sebe drzia, alebo nie. nemas moznost nasit na podlozku - na opierku chrbta - suchy zips, alebo gumu a prevliect okolo kocika.

quika - ja by som to urcite zvladla tiez, ved som kedysi sila na seba aj kamosky, ale ja mam doma take zive striebro, ze si nemozem pri nej vytiahnut stroj, lebo hned ma prsty vsade. ja ani nezehlim, ked je doma, to musia ist s tatom von :wink:
10. jún 2009 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja podlozka sedi ako .it na serbli :wink:
10. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja sedi uplne perfektne, odkila mate,ja mam od pani čo ma prezývku mama a dva čerti :slight_smile:, ta je dokonala, idem si doobjednať
10. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok