Ako ušiť podložku do športového kočíka?

Chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?
Strana
z9
Dole
PredošláStrana
z9
dosa
18. máj 2009
baby, konecne som na zozname odoslanych 🙂 🙂 🙂 sice trocha skomolene, ale nato uz som zvyknuta 😃

denisocka, dam ti potom vediet.
crysmile
18. máj 2009
dosa, aj ja som skomolena, ale tak hadam mi to dojde 😉
agness02
19. máj 2009
jste mě tady navnadili na takový krásný podložky do kočárku a tak jsem se donutila a ušila jsem si ji taky 🙂 , pěkně nám to oživilo kočárek 😉 , díky za inspiraci x-)
jestli chcete, kuk do albíku
lilly
19. máj 2009
mne dosla podlozka vcera, je super, mam fotky v albume
je povodne do moona, no da sa dat aj do druheho kocika Mutsyho, sa tesim x-)
standu
19. máj 2009
lilly, super vkus 😃 😃 😃
lilly
19. máj 2009
vsak... 😃 😃 😃
a to som na to prisla, ze aj ty mas taku, az ked bola moja objednana 😃
dosa
20. máj 2009
babule, tak dneska dorazila aj k nam 😃 a uz je aj v albume.

crysmile - od radosti som sa ani nepozrela na obalku, ake je tam napisane meno 😃
vladkaz1
20. máj 2009
dosa je nadherna!!!! super konecne si spokojna 😉
dosa
20. máj 2009
no, po tej neistote mi konecne padol kamen zo srdca 🙂
standu
20. máj 2009
dosa no super, krasna je... x-) x-) x-)
kristina11
20. máj 2009
Ahoj
dosa ta podlozka je super 🙂 , chcem sa opytat, ci si tej pani povedala len aky mas typ kocika, ci treba aj rozmery?
Ja mam tiez Bertini len cierny. Ako to v skutocnosti vyzera ja s tymi bocnicami, si spokojna?
dosa
20. máj 2009
kristina - ja som jej nepisala aky mam kocik, chcela som vyslovene tuto podlozku z bocnicami - je to na kocik casualplay S4, lebo som uz skusala kamaratkinu podlozku z casualu a takto som to chcela. ved pozri na foto. bertini ma tie boky take kratsie, tak to trocha pretrca, ale mne to vyhovuje. ale pani ma v ponuke vselijake ine typy podloziek, staci povedat 😉
deina
20. máj 2009
Ktora stranka je link na tu pani, co to sije? Krasne su.
dosa
20. máj 2009
deina, moj odkaz je na prvej strane, hned prvy, ale poslala som ti aj do IP 😉
lucka0122
20. máj 2009
ahojte ako tosijete?ta pani za kolko sije?date mi jej stranku?
kristina11
20. máj 2009
dosa dakujem 🙂
katyl
22. máj 2009
konecne! konecne som prekonala moju lenivost a nafotila moju novu podlozku, stiahla fotka do compu a hodila sem.... :-N
tak sa kuknite do albumu, co na nu hovorite???? ja som nadsená a deti tiez 😃
katyl
22. máj 2009
jak madar: stiahla fotka do compu ....malo to byt fotku 😃
lilly
22. máj 2009
jej katyl, krasne to tam vyzera, dobre si vybrala 🙂
dosa
23. máj 2009
katyl - krasnu si vybrala - mne sa ta bielo cierna moc pacila, mala ju pani na foto aj s nanoznikom - bolo to velmi elegantne 😉 a v kombinacii s tou cervenou je to super - pokazde nieco ine. taku latku som si tam ani nevsimla - ono ked sa pozera na kusy latok, tak to tak nepride 😃
katyl
23. máj 2009
😎 dakujem za pochvaly
dosa aj ty mas peknu, ja som tam vlastne pozerala nieco co by sa mi hodilo k cerveno sedemu kociku.
no a mne sa viac paci ta biela s tymi ciernymi zvieratkami a dcere zasa ta cervena....hadajte ktoru stranu musim nosit???? ]-( 😃 😃 😃
katyl
23. máj 2009
zabudla som dodat , ze Filipkovi je to uuuuplne jedno 😃
dosa
23. máj 2009
...nooooo, ked si nechces rozhadat dceru - jednoznacne cervenu 😃
denisockaautor
9. jún 2009
tak marina je vraj teraz uplne vyťažena šitim,a čo ta druha pani....
dosa
9. jún 2009
ja mam od martiny - ta uz mala vtedy toho dost - ale mrkla som jej len tak do "alba" a ma tam nove "vzorky". nachvilu som sa zasnivala 😃
quika
9. jún 2009
ja som sila, taku uplne jednoduchu, len obdlznik z 2 vrstiev latky aby sa mi nespinil priamo kocik, s par popruhmi nech sa to nesmyka. to bolo lahke, iba rovne sitie a potom diery na popruhy od kocika, ale to tiez nie je tazke. myslim ze kazdy kto vie navliect nit do stroja by to zvladol. mam jednu stranu zimnu - flanelovu, a druhu letnu - lanovu co super chladi. a este som si spravila z rovnakej latky aj kryt na prisvitne casti striesky, tak to mam zladene 🙂 jasne ze to nevyzera tak super ako tie co tu davate linky, myslim ze tie maju aj nejaku vypln - aspon tak vyzeraju. ale funguje a stalo to par korun (ak vobec, pouzila som zbytky latok) a hotovo za pol hodku x-)
denisockaautor
10. jún 2009
no ja chcem niečo podotkuť,

moja pani Marina,zhana teraz skusenosti mamičiek s podložkou a ponuka dvojity vatelin alebo bolitan,tak baby berte !!!! ja som "mierne" sklamana z podložky,nema učel žiadny,iba že občas zachyti nejaku špinu,inač sa zosuva,hužve,maly sa na tom šmýka z kočika ..a ked ho vyberam z kočika,tak sa zošuchne do jednej kopky

mate aj vy tak,čo mate od tej druhej pani?či ja mam chybu,že mam velky kočik?

proste,k podložke Casualplay to ma na kilometre čo sa "pevnosti"tyka
dosa
10. jún 2009
denicoscka, ja ju este vyskusanu nemam, ale vyzera byt pevna, no ktovie ako to bude fungovat v reale? mozno zalezi aj na tom, z akeho materialu mas kocik a z akeho podlozku - ci tie latky na sebe drzia, alebo nie. nemas moznost nasit na podlozku - na opierku chrbta - suchy zips, alebo gumu a prevliect okolo kocika.

quika - ja by som to urcite zvladla tiez, ved som kedysi sila na seba aj kamosky, ale ja mam doma take zive striebro, ze si nemozem pri nej vytiahnut stroj, lebo hned ma prsty vsade. ja ani nezehlim, ked je doma, to musia ist s tatom von 😉
standu
10. jún 2009
moja podlozka sedi ako .it na serbli 😉
zuzkagu
10. jún 2009
aj moja sedi uplne perfektne, odkila mate,ja mam od pani čo ma prezývku mama a dva čerti 🙂, ta je dokonala, idem si doobjednať
Strana
z9
PredošláStrana
z9