Ako ušiť podložku do športového kočíka?

denisocka
29. apr 2009

chcela by som ušiť podložku do Jane Nomada,niečo na štýl Casualplay , len neviem kde hladať strih . Ma niekto skusenost?alebo nejaky odkaz na niekoho,kto to za rozumnu cenu ušije?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
10. máj 2009

NO dufam ze sa nuci , neviem ci to je kocikom skor nie, ked nam doniesli tento novy bola spokojna sedlala si tam hovela jedna radost, asi to je tym ze vsetko sama ona ani za ruku nechce ist a cesta ktrora by trvala 5 min kocikom tak trva 2 hodiny peso ☹ a zasa na schval ju davat do kocika, ked sa jeduje nechcem jej to zhnusit... fakt neviem co mam robit... nemam este taketo skusenosti aby som to mohla nejako zhodnotit a zuzitkovat 😕

standu
13. máj 2009

dnes nam prisla podlozka.................naaadhernaaa 🙂 🙂 neskor hodim do albumku

katyl
13. máj 2009

standu, rychlo hod fotecky, mne pani dnes napisala, ze dnes poslal... 🙂 tak sa nemozem dockat, aspon si zatial pozriem tvoju.... 😉

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katyl
14. máj 2009

ja som posielala v sobotu a v stredu ich mala.. 😉 a dnes mi ma prist kocik, takze tolko uz pockam, asi v pondelok ju budem mat 😉

standu
14. máj 2009

baby tak som vam to prave bola sfotit.........fotecky su v albume Mix 😵

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
14. máj 2009

Standu super velmi pekne!!!!! ja este stale nic nerozhodnuta a ajstak sme teraz odlozili karicku mala tam nechce byt tak uvidime..
Dosa ty este nemas? 😕 ved si jej uz kedy posielala asi ma moc prace ,ale ja by som jej napisala ci namna nezabudla...

katyl
14. máj 2009

standu, podlozka je krasna, dobry vyber farieb, mala Sandra bude urcite spokojne sedkat a lezkat 🙂
a trusit do kocika... 😀

standu
14. máj 2009

dosa, ved jej napis.....chora bola....dakujem za pochvalu 😀 😀 😀

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
standu
14. máj 2009

ona je na nete az vecer, resp v noci....mne vzdy pisala tak po 22.00.

lilly
14. máj 2009

ja som jej pisala dnes, ci jej dosli prachy, v pondelok som posielala, a odpisala mi hned, bolo to rano, ze dosli v poriadku, no ze kedy to bude, to nepisala, len ze to da do albume, ked to odosle..
standu, krasne.. ja budem mat taku istu, len aj s tymi okrajmi vyssimi a pruhy neviem, ako mi da, to som jej nepisala.. 😅

katyl
14. máj 2009

tak mne uz dnes dosiel kociarik, PP GT3 🙂 a uz cakam len na tu podlozku, potom to naraz hodim do albumu,
zatial vozim len s dekou ☹

standu
14. máj 2009

lilly my mame taky uzky kocik 😠 ze keby som este dala vyvysene boky tak by som tam chrusta uz nenapchala 😉

kakusa
14. máj 2009

Ahoj kocky,
rozmyslam aj ja nad tou vlozkou do kocika a este aj nad nanoznikom nakolko speedi nanoznik nema, nemate niektora skusenosti s so speedakom? Ako to je? dik

katyl
14. máj 2009

kakusa, ona ma v albume vela roznych fotiek kocikov aj s jej vybavou, teda nanoznikmi a vlozkami...vyse 400
len sa tam pohrab a urcite najdes aj na speediho 😉 ona ma aj rozmery predpokladam ze na vacsinu kocikov, staci si len vybrat latku 😉

vladkaz1
14. máj 2009

Dosa tak co? Napisala ti? Podla mna ma moc prace, alebo ako pisala Standu ze bola chora 😕 😉

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly
15. máj 2009

ja som sa uz nasla v poslednom zozname, ze mi to odoslala 😵
dosa, ved ty si jej o dost skor pisala, no snad sa ti ozve cim skor, ze kde to viazne 😕

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
15. máj 2009

😀 Dosa tak si ho vaz, asi vie o com hovori 😀 😀 ona na teba zabudla ved kocky si to davali robit po tebe ... alebo ma v tom neporiadok..

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
15. máj 2009

Dosa super 😉 aj ja to poviem muzovi 😉 😅

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaz1
15. máj 2009

no jasne v opacnom garde tak som to aj myslela 😀 😀 inak Dosa dost sa stretavame v temach ze?

denisocka
autor
17. máj 2009

baby,a čo - jak vam stiahlo peniaze za tu HLADKU PLATBU?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
autor
17. máj 2009

😀 prosim,daj mi vedieť,aj do IP,lebo asi zabudnem kde sme o tom písali