Ako vymeniť kolesá na kočík Cam cortina evolution x3?

miruska2399
14. aug 2021

Dobry den...vedel by mi niekto poradit ako vymenit kolesa?respektive ked dam osku z penoveho na nafukovacie tak to tam nesedi,nechce nafukovacie zacvaknut...uz som zufala...vie mi niekto prosim poradit ako nato?dakujem

3tato
14. aug 2021

@miruska2399 jedná sa o originál kolesa k tomu kočíku dodávaný?
Pokiaľ to nezacvakne, tak asi nijako - vo vnutri kolesa je taký klick mechanizmus, ak sa dá, skús to vyreklamovať

miruska2399
autor
14. aug 2021

@3tato zial kocik som kupovala z druhej ruky a pani k nemu davala nove kolesa nafukovacie ...original k nemu boli penove,vid foto....ale vsade pisu ze aj nafukovacie su na cam cortina x 3...no na nafukovacie ked dam tu osku z penovych tak chyba cca 0.5cm...rozmyslam ci by sa to ked tak nedalo zbrusit ten plast...ja uz som zufala

3tato
14. aug 2021

@miruska2399 evidentne si tá pôvodná majiteľka kúpila nafukovacie kolesá, ale mala s tým rovnaký problém, ako teraz ty - že jej nepasovali - inak by ich mala už dávno namontované. Totiž nafukovacie kolesá sú vždy lepšie ako plasťáky.
Čiže zhrniem to, keď ich ona kúpila zlé, zistila, že nepasujú, preto nechala pôvodné.
Keď si ho kupovala ty, mala si sa hneď pýtať na to, prečo nemá namontované nafukovačky - minimálne ti mala ukázať že pasujú ....
Pokiaľ nepasujú, nič s tým nespravíš, možno nejaký zručný chlap... aj to len možno
Bohužiaľ 🙂

P.S. Ešte ma napadlo, že by sa dala vymeniť aj oska, ale to by mal vedieť výrobca .... treba pozrieť ak sa dá info u výrobcu