Akú farbu kočíka pre dievčatko?

dicinka1
11. júl 2011

Ahojte baby...mám dilemmu..aku farbu kočika vybrat pre dievčatko?ružovu s fialovym lemom?alebo fialovu?proím poradte..

anjelicek26
11. júl 2011

Ty ho chces ako sportak? Vyzera neskutocne tazky, ked si predstavim tvoju dvojrocnu zabu v tom... ale asi musite casto do terenu... no ehm, ja by som brala ten ruzovy, myslim, ze ten fialovy po slniecku rychlo zosedne...

radlinka
11. júl 2011

pre mna iba farebne ruzovy, ale daj na pocity 😉 nie je zla ani ta fialova, velmi jemna a podob.odtien.

tinki
11. júl 2011

@dicinka1 mne sa tento rok páči fialová farba, dokonca sme si aj spálňu vymaľovali takou farbou. Tak sa prikláňam k fialovej.

lucia.kl
11. júl 2011

ja som tiež za fialový, ja ružovú celkovo nemusím...

luciferova
11. júl 2011

Ani jeden 😅

boobaa
11. júl 2011

@dicinka1 fialová

anjelicek26
11. júl 2011
bambi2
11. júl 2011

no myslim, ze ak by si chcela neskor kocar predat, budes mat problem... 😉 ja by som taketo farby nekupovala, budes banovat... a keby si chcela druhe a bol by to chlapec, kupis potom novy?? radsej nieco neutralne a klasicke kupit... 🙂

zajo79
11. júl 2011

@dicinka1 ani jeden... to niesu kociky pre 2rocne dieta. kup si lahke golfky a nie take hebedo 😅 😅 😅 🤐

dicinka1
autor
11. júl 2011

@zajo79 golfky do zimy som ešte nevidela...a aj keby som videla,tak by som sa smiala..s golfkami máš čo robit ked prši..držat daždnik a"šoferovat" 😉

dicinka1
autor
11. júl 2011

@anjelicek26 s tym na zimu?čosi..male kolieska..čim menšie kolieska do snehu,tym tažšie..

anjelicek26
11. júl 2011

@dicinka1 - fakt myslis, ze na zimu pre 2,5 rocne dieta este potrebujes kocik? Ze zozenies este taky velky fusak? Ze ti ho nezablati hned cizmami? Ja by som viac ako golfky neriesila, ak bude sneh, budu boby ci sane...

anjelicek26
11. júl 2011

@dicinka1 - v snehu pokial je sypky ani velke kolecka nie su vyhra, mam odskusanych par kocikov.. pokial je utlaceny, tak to ide, ale to nie je proste vzdy... vravim do snehu mavame sanky alebo dieta NOHY v tomto veku...

luciferova
11. júl 2011

zima je este daleko 😅 dovtedy mozno ani kocik potrebovat nebudes a ked bude sneh, vyuzijes sanky 😉

dicinka1
autor
11. júl 2011

@bambi2 ak budem mat chlapčeka,kupim novy..a tento bud predam,alebo dam segre,ked bude mat dievčatko...

dicinka1
autor
11. júl 2011

@anjelicek26 po našich cestach to nehrozi..sane :D a ja chodím na dlhšie trate..presuvam sa vlakmi a busmi..s malou som u lekara aj 4-5 hodin,pochybujem,žeby vydržala na nohach tolko..a po snehu..2 km k našim aspon..

bambi2
11. júl 2011

@dicinka1 podla mna su to vyhodene peniaze... radsej uz taky golfac ako tvrdi @zajo79... 🙂

luciferova
11. júl 2011

mas ozaj drsne podmienky... ale uprimne, tento kocik vyzera strasne tazky, ked ho budes prevlakat busom/vlakom budes mat co robit. a nevyzera ani taky velky, ze by sa ti tam mala 2,5 rocna zmestila... skus prehodnotit, farbu ries ako poslednu 😉 radsej ojazdeny a lepsi ako novy a šunt 😉

dicinka1
autor
11. júl 2011

@luciferova ok..dakujem za rady..presvedčili ste ma 😀 😀 😀

zajo79
11. júl 2011

@dicinka1 tak ja nechodim kocikom 5km niekam a nazad... a hlavne ked viem, ze ma prsat, tak idem autom.. da sa kupit kocik, ktory ma dobru strechu, a prejdes s nim aj v zime. v pol metrovom snehu ma problem kocik kazdy. a ked je sneh, neviem ako vy, my chodime na sankach.

Su golfky ktore sa v pohode tlacia aj jednou rukou a maju aj dobru strechu.. a su aj pre vacsie dieta.

pre 2,5 rocne by som kupila aj baby jogger city mini, dieta sa tam zmesti, ma veeelku strechu...a kolecka tiez su fajn, zaaretujes a ideeees.

U nas byvaju upravene cesty, takze aj tie sanky prejdu len ked uz fakt napadne par cm a este to nestihnu odpratat. A do mesta sanky tiez ee.

@anjelicek26 aj trojrocne dieta sa odvezie rado, ked ides niekam na cely den, potrebuje sa v nom vyspat.

stretla som sa s nazormi, ze pre dvojrocne dieta je kocik zbytocny... no ano, ked chodia len pred cinziak na ihrisko, ci len na kratke trasy, tak jasne, kocik im je zbytocny, staci odrazadlo. ale ist niekam na vylet, ci behacky po obchodoch bez kocika, s dietatom, ktore odbieha stale- lebo stat pri mame nebude... a v meste je to riziko dieta ktore moze odbehnut, dieta ktore je upistane, lebo je unavene, nema sa kde vyspat... tak nic moc zazitok. takto da clovek do kocika, zaviaze... a dieta je rado ze si moze oddychnut, mama ze ma trochu klud a si moze vybavit veci ktore potrebuje.

bambi2
11. júl 2011

@zajo79 presne tak ako pises... ja beriem tiez teraz na sk moj maclaren, lebo viem, ze nebudem mat chut malu nosit na rukach ked mi niekde zaspi. viem, ze rano odideme z domu a prideme az vecer. a mala bude urcite rada, ze si moze pospat a to ma uz 3 a pol roka... 🙂

luciferova
11. júl 2011

@dicinka1 ides vyberat iny? mas nejake ine typy?

dicinka1
autor
11. júl 2011

@luciferova neviem teraz čo urobim..mam x-lander..ale ten mi nevyhovuje,lebo mam niekedy problem sa vopchat do MHD..a ja sa často presuvam..kedže je to trojkolka,ma zadnúroztrč kolies širšiu ☹

dicinka1
autor
11. júl 2011

@luciferova a stalo sa mi,že ani do vlaku som sa nevošla 😠

tosomja
11. júl 2011

ja sa prikláňam k fialovej, ale keby som sa mala ja rozhodnúť, tak ani jeden z nich, už len preto, že sú to ťažké kočíky, po druhé, bude sa ti ťažko predávať, ak sa rozhodneš predať...skôr niečo neutral...