• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú klokanku by ste odporučili?

27. decembra 2014 
@maca5 ahoj my sme si kupiliod jednej pani ktora ich sije je perfektna vola to zumbuca najdes ju na fb Sikovne ruky bakicova je z BB
12. dec 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my mame jednu uzasnu klokanku, malicka sa v nej citila spokojne ale uz neposedi na jednom mieste tak ju chcem predat, nemala by si zaujem?
12. dec 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes vysiel test klokaniek na dtest.cz Odporucam do pozornosti.
27. feb 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máloktorý nosič je do 15 kg a obľubujú ho mamičky, samozrejme aj ich detičky :wink:
28. feb 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klokankubysi. urcite neodporucala ziadnu, ale ergonomicky nosic (Manduca, Zumbucca, Kibi, Ergo...)
28. feb 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulino ahoj,našla som túto diskusiu...viem,že dátum je postarší...chcem sa spýtať..bola si spokojná s tou zumbuccou od tej pani z fb? ďakujem
9. sep 2014 o 09:42  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 ahoj ano strasne super je. Maleho som v nej nosila az do 2rokov cca 15 kg. Potom som si dokupila novorodenecku vlozku a nosola som v nej aj dceru. Vlastne ju este stale nosim
9. sep 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulino super.,ďakujem :slight_smile: stále uvažujem či zumbuccu,či šatku
9. sep 2014 o 16:20  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satanka1 za seba ti odporucam jednoxznscne zumbuccu
9. sep 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule prosím vas aky mate nazor na klokanky ? je to dobra vec či nie? ake mate skusenosti s klokankami?
30. sep 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aemy ahoj, pozeraj ergonomicke nosice (manduca, ergo, bondolino ...) a nie klokanky. klokanky su blbost, dieta v tom neprirodzene visi a nici si chrbticu a klby ... ono sa to neprajavi hned ale ako uboleny styridsiatnik sa ti neskor podakuje :unamused:
30. sep 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@satanka1 ahoj kupila si si tu zumbuccu...prosim ta kolko stoji bo mam zaujem len nikde nevidim cenu..Dakujem
27. dec 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok