Aký je kočík Casualplay S4?

lunnan
23. jan 2015

Idem kupovať kočík a páči sa mi Casualplay S4. Čo mi o ňom poviete? Ako sa s ním manevruje a hlavne, aká je športová časť, do akého veku vám vydržala. Vychytávam muchy, aby som sa dobre rozhodla. 😉

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
33kacora33
23. jan 2015

ja mam sportovu cast a som v celku spokojna, je priestranny a pohodlny, mestila sa don v pohode aj 3,5r dcerka 🙂 ked chces este nieco vediet,,... pytaj sa 🙂

selina.liana
23. jan 2015

Ja som mala casualplay s4 až do 3 rokov a teraz mám ďalšie babo a používam opäť. Max spokojnosť výhoda je ta že v predu sú dve kolieska nie len jedno ako na klasických trojkolkaCh. Ja som spokojná či s hlbokou športovou a o autosedacku ani nehovorím vyhovuje mi že je popolohovatwlna do úplného ľahu. Ja som spokojná až mi ho raz bude luto predať. Je ako nový.

lunnan
autor
24. jan 2015

Ďakujem dievčatá, mám už rezervovaný, len ešte zisťujem. Môj starší syn rád spával v kočíku, mali skvelý sportový, super s tam vyspal. Tak aj to ma zaujíma, či sa tam dieťatko v pohode vyspí aj väčšie. 🙂

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lunnan
autor
25. jan 2015

@33kacora33 pozrela som si ho v obchode, tá športová časť sa mi zdá trocha naklonená dole, sedadlo. To nevadilo? Bola opierka dosť vysoká, netrčala hlavička? Ďakujem.

mancini0707
25. jan 2015

Ja som ho mala pri prvom synovi 3 roky dozadu a boli sme s ním veľmi spokojní 🙂 Športová časť bola super priestranná a išľa do úplneho ľahu, malý tiež rád spával vonku.... potom som ho predala a teraz čakáme druhé bábo a už som si kúpila tu na MK taký istý len novší model, kde je športová časť otočná 😉 , už sa teším, keď ho začnem používať, pretože aj hlboká časť je veľmi praktická a najmä pre tie, ktoré veľa cestujú ...

ingrid56
31. jan 2015

Pri prvej dcerke som kupila Concord fusion, ktory som po 8. mesiacoch pouzivania vymenila za S4-rku, a mozem povedat, ze casualplay S4 by som uz viac nevymenila, vyuzivali sme ho aj po dovrseni 3. roku dcerky, teraz cakame druhe dietatko a zajtra si ideme pre 3-kombinaciu opat 🙂