Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký je kočík Tako Jumper X Warrior?

siska07
26. júl 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s kocikom tako warrior? skusala som si ho na predajni a velmi sa mi pozdaval, ale vzor a farbu aku chcem maju iba z kolekcie Minerals.... viete niekto ci je medzi nimi nejaky rozdiel a aky? co sa tyka pohodlia, vahy, ovladania atd... dakujem 🙂

svetkocikov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria_1
19. aug 2010

@svetkocikov je ta vanička ťažká, v akých farebných kombináciách sa bude predávať?

mimisk
19. aug 2010

podľa mna tie plastové vaničky velmi nie su dobré, lebo bol taký jeden kočík a boli s nimi problemi, kvoli ftalatom,este je nevýhoda, ze na plaste je velmi rýchlo vidiet opotrebovanie koćíka,lebo ak nahodou zavadíte do niečoho na plaste a velmi rýchlo urobí škrkanec a je to veľmi vidieť mám s tím skusenosť

svetkocikov
19. aug 2010

@mimisk
niekedy boli aj chladnicky s freonom, pouzival sa azbest v stavebnicte ....

svetkocikov
19. aug 2010

Tento druh plastu sa pouziva aj na vyrobu pristrojovych dosiek v autach. Takze by mal urcite nieco vydrzat.
Myslim si ze zn. TAKO urcite patri k tym lepsim a kvalitnejsim znackam na trhu (v danej cenovej hladine)

otilia5
19. aug 2010

@mimisk nie je plast ako plast, chicco má tiež plastové vaničky, len sú veľmi drahé, ja som videla ten kočiar iba na fotke a páči sa mi, aj keď farbu by som chcela inú, podľa mňa je to výmena korkovej podložky a kovových držiakov za plastovú vaničku

dinka24
19. aug 2010

a prosim vas, neviete, kde by sa dali tieto kociky vidiet nazivo? niekde v BA? nahodou?

mimisk
19. aug 2010

@svetkocikov lenze kedy si nebehala obchodná inšpekciach po kontrolách, je vidieť že ste este kontrolu na kočíky z inšpekcie nezažila ja ano a nikomu to neprajem, teraz zoberú kočík z predajne a hned ho supnú na atest a moze byt od akehokolvek vyrobcu a hned tam najdu nieco co sa im nepací, ma s tím aj skušenosti firma Tako vid razia na jaro na kočíky

mimisk
19. aug 2010

@otilia5 chicco je troška cenová relácia, bohuźial v taku sa snažia , aby bol koćík lacnejsí, tak nepoužovajú taký material,mam teraz jednu vzorku s platovou vaničku GTX a asi ho vratim, je vystavený a ked ho ukazujeme je vidieť uz sem tam troška škrknuté

svetkocikov
19. aug 2010

@mimisk
neviem ako niekto moze dopredu posudit kvalitu plastu podla jednej fotografie pri tejto novinke od TAKA

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria_1
19. aug 2010

@mimisk tvoja 15 ročná skúsenosť nemôže hodnotiť výrobok, ktorý nepoznáš, hovorí z teba konkurenčná závisť,
ja nepredávam kočíky ale chcem kúpiť a mňa zaujala práve ta plastová vanička, zatiaľ ju nekupujem iba zisťujem
či to čo píšete je pravda, oslovila som firmu čo pracuje s plastom a tvrdili mi, že dnešnou technológiu sa plasty ľahko udržiavajú leštia a vyzerajú stále ako nové

mimisk
20. aug 2010

@maria_1 nechapem ,preco by som mala zavidieť, v dnešnej dobo si kaźdý vychvaľuje výurobok aby predal, ja len pišem postrehy zakazníkov, ktorý hovorili názor na tento koćík ,ktorý mám vystavený, zaujímajý má vśetky negatíva a potitívne stranky a ked si nivie niekto rady tak poradím, lebo ak niekto si kúpi kočík cez net bez predvedenia kočíka niekedy si nevie rady ako ho poskladať a stane sa a potom sú z toho zbytočné reklamácie

e_kociky
20. aug 2010

mám osobné skúsenosti s plastovou vaničkou konkrétne spomínané chicco
Pravda je, že je vidieť opotrebovanie, nepriedušný materiál hlavne v lete dosť nepraktické. A tiež je pravda to, že sú veľmi ťažké.. ak ešte k tomu prirátame to, že kočíky Warrior majú celkovo ťažké podvozky.... k tomu minimálne 5kg dieťa.. neviem neviem.. Voľba plastovej vaničky je výhoda, len ak má certifikát na prevoz novorodenca v aute, ináč v tom žiaden zmysel nie je. 😉
Ináč tieto plastové vaničky nechcú predávať ani poliaci... takže tie negatíva čo tu píše mimisk na tom niečo bude 😒

mimisk
20. aug 2010

@e_kocik ďakujem,že mate rovnaký nazor ako ja 😵

mimina321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbinka195
28. aug 2010

ahojte, veľmi sa mi páči warior a tiež mi ide o jednu farbu ktorá je krásna na obrázku ale ako vyzerá v skutočnosti? viete niekto kde na zapadnom Slovensku sa predávajú tieto kočiky?

snowella
5. sep 2010

@bejbinka195 Ahoj, co sa tyka farieb, fotky, ktore su na internete, mozu byt trosku zavadzajuce... My sme si vybrali z tohto linku: http://www.tako.net.pl/index.php?action=showite.... Z tejto stranky vyrobcu mi na e-mail nikto neodpovedal... Dohodli sme sa osobne s predajcami na trhovisku, jednalo sa o ovela lepsiu cenu ako ta, ktoru ponuka na stranke vyrobca... Oni to objednali priamo u vyrobcu, manzel cestoval po nho, ja uz nie. S kocikom som spokojna, aj s kvalitou, je krasny, len trosku tmavsi ako na fotkach (tie fotky su zrejme viac nasvietene)...
Co sa tyka dodavania na zap. Slov., ti predajci (z Noweho Targu) tam tiez dodavaju do predajni, len uz neviem, kde konkretne.

snowella
5. sep 2010

@bejbinka195 A ty chces aku farebnu kombinaciu alebo model? Nieco som videla nazivo v predajni, tak by som ti mozno vedela povedat...

bejbinka195
6. sep 2010

@snowella ja som ho nasla na ekociky je to tako warrior č.farby na tej stranke je 07. je to taka tmavoseda s bledozltou...uz viem o jednej predajni v holici tak sa tam pojdem na neho pozriet len tu farbu konkretnu tiez tam nema...ale ja uz nieco vymyslim 🙂

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejbinka195
7. sep 2010

@marienkam presne tento co si sem dala ....to je on 🙂 no aj viem kde ale tuto farbu asi nenajdem u nej....ale poslem :D

poppy1
16. sep 2010

prosim vas pekne, neviete mi niekto poradit? Zmesti sa kocik Tako Warrior do maleho kufra auta, konkretne do Citroen C3?? Dakujem velmi pekne!!!

hhenike
22. sep 2010

Ahojte. Práve som objavila Tako warrior v novej farbe (aspon ja som zatial túto farbu nevidela). Je to tako warrior ilusion 10. Veeeeeel mi sa mi na obrazku paci. A pre warrior som uz pevne rozhodnutá, vyberám uz len farbu....
Predajcovia..... viete mi povedat, ze to co sa skrýva pod týmto názvom, tá tmavá cast, to je cierna, alebo tmavohnedá??? Lebo podla toho obrazku to nie je uplne jednoznacne.
Díky 🙂

salma22
7. okt 2010

@poppy1 ano zmesti sa mi mame tiez male auto a warior sa krasne zmesti do auticka 😀 bez tych oblucikov na bokoch co maju typicke tako jumper tak je to ovela lepsie

smejo35
11. okt 2010

dobrý večer,
chcela by som sa opýtať, aký rozdiel je v konštrukcii u kočíka TAKO warrior a TAKO jumper X (viem, že je viditeľný v umiestnení predných koliesok), ale, ktorý kočík je praktickejší, a po technickej stránke lepší. je možné, že sa napr. konštrukcia prelomí? ďakujem

mimisk
12. okt 2010

@smejo35 co sa tyka funkcnosti su obidve konštrukcie rovnaké, obidve sú odpružené,rovnaké kolieska, rozdiel je len vo vzhlade,zatial sa nestalo,ze by sa niekomu konštrukcia rozlomila a ani kočík netahá do boku,ako to bolo napr. pri typoch BABY Heaven alebo fast rideroch, jeden rozdiel pri konštrukciach je ,že sa konštrukcia warrioru dá viacej zložit a tak zaberá menej miesta napriklad v aute, lebo konštrukcia viacej zapadne medzi seba

janka2515
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yannetta
9. nov 2010

@janka2515 hm ☹ 😠