Aký je rozdiel medzi kočíkmi Easy go optimo vs. Easy go optimo air?

marketa1111
17. máj 2019

Ahojte. Prosím o radu. Nikde som nenašla aký je rozdiel medzi športovými kočíkmi easy go optimo a easy go optimo air. Ďakujem za každú radu 😀😀🎈🌸

klaudia_kaja
17. máj 2019

Ja mám easy ho optimo a som spokojná 🙂

gitane
22. máj 2019

Myslím že hlavný rozdiel je v tom, že Air má nafukovacie kolesá a vyrába sa s čiernou konštrukciou.

nika3136
22. máj 2019

Keď som ich pozerala, tak Air má iba nafukovacie kolesá a iné farby.
Osobne by som do tohto kočíka už asi nešla. Pre jedno dieťa ešte ako tak doslúži, ale pre druhé už určite nebude☹

marketa1111
autor
23. máj 2019

@nika3136 preco?

zuzuliennka1
18. aug 2019

podla mna jediny rozdiel bude, ze easy go optimo sa predava na plastovych kolieskach a nafukovacie musis dokupit, ak chces, novy air sa predava uz na nafukovacich.... a je cierny, na rozdiel od optimo (biely), iny rozdiel tam nebude... z vl. skusenosti ale (kocik mam teraz rok a 4 mesiace. syn ma 20m) nafuk. kolesa su na zaciatok trosku lepsie, ale ako dieta pribera a viac vazi, nafukovacie su nafigu, ja som ich vymenila spat na plastove asi niekedy na zaciatku leta, syn ma 15kg a na nafukovacich sme 2x dostali defekt, taku vahu dietata uz akosi neudrzia, v spojeni s rozmlatenymi chodnikmi, co som kazdu chvilu zavadila o nejaku nerovnost....
a este ten air vyzera, podla popisu, ze je odpruzeny, comu ale prilis neverim, tie kolesa a konstrukcia je proste rovnaka... a teda to neodpruzenie je najvacsie minus tohoto kocika

zuzuliennka1
18. aug 2019

@klaudia_kaja ja tiez 🙂 ma muchy, ale za ten peniaz, naozaj ok

danusa63
18. aug 2019

Ja mám Easy go Air a som spokojná. Vytrepem malého až na koniec záhrady... kade tade chodime, nesetrim tie nafukovacie kolesá. 🙂

zuzuliennka1
18. aug 2019

@danusa63 a rucka je posuvna tiez len v klbe? vies to celkovo porovnat aj s easy go optimo? ci ten si nemala vobec

danusa63
18. aug 2019

@zuzuliennka1 rúčka sa ohýba v kĺbe. To sú skoro rovnaké tie kociky....rozdiel som postrehla len v kolieskach