Aký je športový kočík Baby Design Sprint?

jana822
27. mar 2008

Ahojte nevie mi nikto poradit aký je dobrý športoví kočík?
Má niekto Baby design Sprint doma tak poradte a poslite mi foto na moj email janulik@szm.sk
Tu v Prešove som ho zhánala ale nikde ho nemeju na predjni a chcela by som ajo vyzerá .diki
🙂

expertka8
27. mar 2008

...hla....

http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p...

...poxvaluju si ho aj kvoli priestrannosti 😉

elise
27. mar 2008

ja mám a som spokojná ale už tu taká téma bola

dobromila
27. mar 2008

ahoj janka, ano, asi pred mesiacom aj nieco som tu zakladala temu prave na tento kociar - uz ju ani sama neviem najst a aj na zaklade dobrych referencii tu z MK som si ho kupila.

Je sice fajn, ale vadi mi na nom jedna vec: predne otocne kolieska na nerovnom povrchu strasne hrkaju, aj po zaisteni, lebo predsa len maju nejaku volu aj zaistene.

Nabuduce sa asi necham nahovorit na nejaky kocik s nafukovacími kolieskami,alebo sa prestahujem tam, kde je vsade krasny hladky asfalt 😀

elise
27. mar 2008

dobromilka utiahni si predné kolieska a nastav, mne to nehrká

ifrimka
27. mar 2008

trochu od temy, ale neviete, ci sa niekde da zohnat take celkom obycajne choditko, volakedy sa volalo pavuk?

maja22
27. mar 2008

ifrimka, si od témy,aj mne sa to stáva.... 😀 😀 😀 skús obchody s detskými vecami..., podľa mňa, tam kde majú kočíky, postieľky a ohrádky, tam by mohlo byť aj chodítko....

ifrimka
27. mar 2008

ale ja nechcem take tie auticka a pod. take uplne obyc

maja22
27. mar 2008

skus chicco

dahlia23
29. mar 2008

My máme tiež Sprint a spokojnosť veľká. Je ľahký, skladný a priestranný. Jani, poslala som Ti mail. 😉

majka07
29. mar 2008

Také máme sprint, jsem se do něho prostě zamilovala a ikdyž máme kombinaci tak jsme sprint pořídili a jsem spokojená, jen mi trošku vadí, že nemá výškově nastavitelnou rukojeť, tedy spíš manželovi a mně že má plastový kolečka.

krista
3. mar 2009

radkar • 23. únor 2009 v 10:17
Ahoj, jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem? Dostávají se mi různé informace. Někdo si ho nemůže vynachválit. Někdo říká, že s ním nejde projet asi MÍRNÝ terén kvůli kolečkům. Poraďte prosím.

radkar • Dnes ve 13:36
Holky,napište mi prosím, kdo máte tento kočárek, kolik je skutečná váha prosím. Na většině stránkách píšou 8,5 kg, ale někde jsem četla i 10,8kg. děkuju

radkar
4. mar 2009

Opravdu mi nikdo nenapíše tu skutečnou váhu? 😒 😵

luciar79
4. mar 2009

Váhu si už nepamätám, ale keď som ho objednala cez net a prišiel. bola som z neho sklamaná. Škaredé farby, vôbec nie také ako na nete. V kolieskach to hrkotalo. Vrátila som ho späť.

radkar
4. mar 2009

Aha, tak to mě mrzí. Byla jsem do něj dost zamilovaná. A pořídila jsi jiný lehký spor'ták?

radkar
4. mar 2009

Pište prosím další zkušenosti. Nebo doporučte jiný podobný lehký sporťák. Děkuju!

eleonora
4. mar 2009

Ahoj radkar ja jsem si dneska kocarek privezla domu a jsme zatim spokojena krasne prostornej, polstrovanej, barva se mi tez libi a cena super. Zitra jdmee na prvni vychazku tak jsem moc zvedava 🙂

radkar
4. mar 2009

Jee, super to jsem ráda, že mi odpověděl někdo aktuálně. Tak když budeš mít čas, tak až ho trošku vyzkoušíš, tak napiš prosím zkušenosti. Děkuju moc! 😀 Já budu muset ještě počkat. Bydlím v severních ˇčechách-tady je ještě dost sněhu

eleonora
5. mar 2009

Radkar takze prvni zkusenosti skladat to jde dobre 🙂 polohovani jde dobre a snadna manipulace s kocarkem lehce se ovlada. tu vahu ti presne nereknu ale vyrobce ma psano 8,5kg 😉 a vazne rozdil oproti nasemu byvalemu kocarku. (knorr nizza air je dobrej ale pro nas uz nema cenu ho mit je nam 11mes.) a jinak jsem taky ze severnich cech 🙂 tak a za hodku jdme do terenu tak pak napisu vic. vlastne ti jeste muzu napsat mala je taky nadsena ani nechtela ven 😀

radkar
5. mar 2009

Ahoj eleonora, děkuju moc za info, určitě pak dej vědět,jak v terénu. Já jsem koukala, že jsi z Ústí. Já jsem z Jablonce, je tady ještě dost sněhu, ale poslední dny to taje docela rychle. Takže fusak se tam taky vejde dobře? Asi jo vid. Bez fusaku by to ještě moc nešlo. Jo taky jsem zjistila z tvého profilu, že máš úplně stejně starou holčičku jako já 🙂 Já mám teda jen jedno dětsko.

luciar79
5. mar 2009

Priestranný to bol aj polohovanie opierky bolo vyriešené vcelku fajn. Ovládanie kočíka sa tiež dalo.Mala som ho v červenej kombinácii. tá červená nebola jasná ale taká ako keď opierieš s montérkami. Látka na kočíku je taká šuštiaková, tenká. aj nánožník len taká látka. Kvalita šitia tiež nič moc. Kúpila som ho za necelých 3000 ČK a tej cene aj odpovedá. To že kolieska boli rozhrkané a ešte som nikde nebola mňa tiež odradilo. Bola som rada, keď ho vzali späť a nemusela som platiť ani poštovné. Nakoniec som kúpila Neonato Dakar. Je tiež veľmi priestranný a látka je pevná a odpudzuje aj vodu, nánožník je vyteplený a podšitý, aby ho dieťa zvnútra neokopávalo. Kvalita šitia je perfektná.
Určite SPRINT nekupuj ak si ho nevidela naživo.

radkar
5. mar 2009

neonato dakar vypadá dobře. Jen bych chtěla spojenou rukoje't. Já bych ten sprint koupila v kamenném obchodě, tady u nás ho mají. Ale určitě kouknu ještě na jiné. Nemusím mít přesně jen tento. Tak díky za postřehy.

radkar
5. mar 2009

eleonora,a ty máš knorr nizza? Já totiž uvažuju na zimu koupit klasickou čtyřkolku do sněhu. Tady bývá fakt hodně sněhu. A teď mám kočár s kterým se jezdí ve sněhu obtížně.

illy
5. mar 2009

radkar, já o tom kočárku taky uvažovala. byla jsem se podívat naživo na tento,potom jsou jště asi 2 stejné, ale od jiných firem: Zopa Fusion a Freeline Explorer a pak jsem ještě narazila na jeden, ale vůbec neznám výrobce http://umarusky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=50... , ale ten jsem na živo neviděla. Musím říct, že nejvíc ze všech se mi líbil asi Zopa Fusion a Explorer. Oproti Sprintu mi tyto 2 kočárky přišly pevnější. Odpružené jsou všechny stejně, ale sprint my přišel takový z nich nejvyvrklanější. Jediná nevýhoda, na kterou jsem při srovnávání přišla bylo to, že jediný sprint a ten, co neznám výrobce a neviděla jsem ho mají okýnko v boudě. Tak to jsou mé postřehy, tak přeji dobrou ruku a hodně štěstí při vybírání. Vím, že vybrat kočárek je dnes, kdy jich je na trhu spousta celkem maso 🙂

radkar
5. mar 2009

No ten explorer je podle netu trochu těžší, ale ten zopa fusion je asi stejně těžký. No já na ně zkuším kouknout naživo, to bude nejlepší. Díky illy

jeliska
5. mar 2009

ahojte 😉
Tak ja som si sprint kupila asi pred 2 mesiacmi a zatial som s nim spokojna.Jedine co mi na nom vadi , ze sa mi zda kratky pre babo.Mam 8-mesacnu dcerku je este vo fusaku a fusak mi pada dole esteze tam je ten nanoznik lebo asi by som stratila aj deku 😀 Eli ma 74 cm a je to tusim iba do 80 cm tak si myslim ze je to dost kratke i ked som pozerala ze niektore kociky maju este menej cm chudatka deti potom im tam iba trcia nozicky ta opierka nohou nic moc 😅
Tolko moj postreh

radkar
5. mar 2009

Ahoj Jeliska, já bych ho používala jen v létě. A jak se s ním jezdí? Hodně ty plastový kolečka drncaj nebo to jde?

radkar
5. mar 2009

Eleonora už jsi byla s kočárkem v terénu?? 😉

eleonora
5. mar 2009

Ahojky radkar
tak ja musim rict ze spokojenost velka 🙂 maly je 11 mesicu mame 72cm a vejdeme se krasne, trochu mi vadi drncani na nerovnostech, ale to dela kazdej kocarek co nema nafukovacu kola. JInak jezdila hlavne segra a nemohla si ho vynachvalit

jeliska
5. mar 2009

ahoj radkar, ako pisala eleonora je tam trochu drncani ked ideme pokachlickach.Zo zaciatku mi to vadilo ale teraz mi to ani nepride.Inak my sme s nim boli v lednu na horach a bolo tam 10 cm snehu.Zaaretovala som kolecka a isli sme , takze ide aj do snehu.Trochu blbsie ako snafukovacimi kolesami ale da sa to.Inak teraz chodievame casto s nim aj do prirody kde neni asfalt a v pohode .Myslim si ze je dobry a super lahky , preto som si ho kupila.Ked vystupujeme z tramvaje a nastupujem tak to v pohode zvladam a este sa nam zmestil do vytahu co predtym co sme mali tak nie tak som spokojna 😀 😀 😀

radkar
6. mar 2009

Holky díky za postřehy! U nás už sníh rychlostí blezku taje,takže se brzo chystám, že na něj mrknu v krámě a rozhodnu se, tak dám pak vědět.