Aký kočík kúpiť?

dada011
7. mar 2024

Ahojte, čakáme bábätko a zháňam kočík najlepšie dvojkombinacia ( vanička čaká a vajíčko) alebo 3 kombinácia. Poradíte mi ake máte vy kočíky poprípade stránku, kde ste kúpili. Cena predstavujem si niečo lacnejšie, nechcem moc investovať a na Bazoši má nič neoslovilo cca do tých 400€. Farba asi šedá pre chlapčeka plus sme obaja s mužom vysokí, takže aby sa dala korigovať rúčka. Ďakujem vám 🙂

lucia13022023
7. mar 2024

Ja odporúčam kúpiť hlavne kvalitné vajíčko, hĺbku časť podľa toho kedy sa babo narodí, aby si tam vopchala fusak zimný, a športový vybrať neskôr.

bolarazjedna
7. mar 2024

My máme Bexu line 2.0, mne to vyhovuje, 2-kombinácia ( vanicka+športová časť) je okolo 400eur, dosť chvália este Bebetto Luca z tých lacnejších. Určite odporúčam, ako aj vyššie odznelo, investovať do kvalitného vajíčka, tie z trojkombinácie ( a hlavne z tých lacných trojkombinácii) nie sú bezpečné, spĺňajú iba minimálne podmienky na predaj. Kvalitné vajíčko kúpiš aj za 150eur a využiješ minimálne 1,5roka, niekto aj 2 roky.

daniela2202
7. mar 2024

@dada011 ja milujem retro.... 😁😁😁.... už môžem len spomínať... klasika nikdy nevymrie... môžeš bábätko hompáĺať koľko chceš, normálne kolesá sú 👍👍👍

siska53
7. mar 2024

@daniela2202 ty si moj clovek! 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

e1i
7. mar 2024

@daniela2202 ja mam tiez roan emma a uz druhe dieta sa v nom vozi. Obaja su septembrovi takze zima s fusakom paradna,velka vanicka

saxana000
8. mar 2024

Pozri nejaky jazdeny polsky..tako bexa roan adamex vsetko na jedno kopyto..