Je možné kúpiť kočík len v kombinácii vanička plus vajíčko?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý má len kombináciu vaničky s vajíčkom. Športový kočík totiž máme po prvom synovi a sme s ním veľmi spokojní.

Prvý kočík sme mali taký typicky “poľský”. Potrebovala by som niečo ľahšie. Dôležitejšia je pre mňa kvalitnejšia autosedačka. Ak by sa na náš poľský kočík dala pripevniť kvalitná autosedačka, kúpim len tú. Ale asi to nebude možné, preto potrebujem kúpiť aj novú konštrukciu, vaničku a vajíčko. Nemáme veľmi vysoký rozpočet. Nevadí mi ani kúpa z bazáru, ale netuším po čom pozerať.

Kúpim niekde kočík len v kombinácii vanička plus vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

kočíkov, ktoré sa predávajú v kombinácií hlbokej vaničky s autosedačkou tzv. vajíčkom je na trhu málo. Najznámejším a zároveň najpopulárnejším je model Riko Molla na bielej konštrukcií a bratským (totožním) modelom je Euro-Cart Campo. Tento model môžeš kúpiť už od samostatnej konštrukcie spolu s vajíčkom, ak teda hlbokú vaničku nevyužiješ. Navyše sa pýši možnosťou pridať buď vlastné vajíčko Campo 0+ alebo aj iné známejšie autosedačky s úchytmi typu Maxi-Cosi.

Škoda, že si neuviedla názov Tvojho športového kočíka. Takto Ti neviem viac pomôcť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally