Aký kočík kúpiť?

katuskaqz
31. júl 2014

Nechcela som kupovať nový kočiarik, mala som jeden po staršej dcérke - je však dosť ťažký, keď s ním chodím po busoch, je to príšerné a väčšinou mi nemá kto pomôcť...nehovoriac o tom, keď niekam ideme autom, ako manžel nadáva pri jeho skladaní...keďže malá má ešte len dva mesiace, kočík ešte využijem, preto by som uvítala nejaké rady a tipy na kočíky... nech nie je veľmi drahý, hlavne aby bol odľahčený...

buba13
31. júl 2014

Valco baby snap 4. Tento by som jednoznačne brala teraz všetkými 10 prstami. Do 22kg je a je úžasne ľahký. Dá sa zobrať na plece a aj do ruky. Je ľahší než môj golfáč. Mám športový Concord trhal sa vzadu a golfový Concord je ťahšie ovládateľný.

lulu1981
31. júl 2014

Mamas and papas Sola.

aliza
31. júl 2014

@lulu1981 ten sme mali aj my, je super 😉

zuzicka144
4. aug 2014

@katuskaqz My máme kunert professional- model Silver, je ľahký, nieje nejak veľmi veľký a jednoducho sa ovláda- tlačím a točím ho jednou rukou. Kúpili sme ho tu cez profesionálov, dvojkombinácia za 209€ čo je myslím super cena.
Máme tento http: //https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/thw7/koc...

jerryjanka
4. aug 2014

kup v bazare baby jogger city mini alebo ešte lepšie city mini GT, ma 9,5 kila ale je priestorovo velky až do 30 kil, sklada sa jednou rukou, v aute zaberie maličko miesta ja som kupila nedavno jazdeny za 220 eur, ešte su v ponuke kratko tak si cenu držia, ale novy vyjde na 350

katuskaqz
autor
5. aug 2014

vďaka kočky za tipy, tak idem hľadať na nete, čo ste mi to popísali, nech mám predstavu 🙂

@jerryjanka díky za tip, bazár mi nenapadol, skúsim pozrieť aj to

buba13
6. aug 2014

Už ho mám ;) valco baby je naozaj skladny, ľahký a lepší ako golface co majú tie malé kolieska. 3dospeli a jedno dieťa sa pobalilo s prehľadom do kii vengi na 12 dní k moru 🙂

slavicek5
13. aug 2014

@katuskaqz ja ti môžem odporučiť tento kombinovaný http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/10-1-KOCI... Kupovali sme ho spolu so švagrinou pre jej malú a keď ju idem kočíkovať, je to super. Je aj pre prepravu autom a malá tam nie je v stiesnenom prostredí

bianka741
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuskaqz
autor
2. okt 2014

@slavicek5 akurát pozerám, že majú aj súťaž, keď si kpim kočík od nch, môžem vyhrať autosedačku, to by bolo super, ale pri mojom šťastí, no ktovie 😉

a našla som aj jeden na bazoši, cez víkend sa ideme naňho pozrieť, tak uvidím

skerinko
2. okt 2014

@zuzicka144 Dobrý deň, spomýnali ste, že máte kočík Kunert, prosím ste s ním spokojná, nieje ťažký, dá sa zložiť i s kolieskami. Veľmi sa mi páči len nemám možnosť ho vidieť na živo. Tak by ma zaujímal váš názor. 🙂 Ďakujem pekne.

edita111
2. okt 2014

@katuskaqz ja Vám môžem doporučiť multifunkčný kočík Chipolino Tffany. Lahučká konštrukcia, hlavne do mesta, do autobusu alebo vlaku... aj do kufra auta sa super zmesti, hoci máme menšie autíčko 🙂 mne sa strašne páči aj dizajn kočíka a farby. kupovala som ho na http://www.biboc.eu/produkty/41/chipolino-tiffa...
😉

lucialucas
8. okt 2014

prosim ,kto mate Valco Snap kocik? vase skusenosti?vdaka

lucialucas
8. okt 2014

@buba13 prosim si spokojna s Valco Snap kocikom?Mas ho ako hlavny kocik aj na zimu?mam 10mesacnu dcerku a zvazujem jeho kupu.trosku sa bojim ako bude chodit v zime a ci nie je taky tenky zten material,predsa len je to australska znacka...alebo potom Britax agile.dakujem za odpoved a radu. a aku farbu mas?

buba13
8. okt 2014

Neviem ako bude v zime. My sme ho kupovali v auguste. Mám ho taký krémový. Mám aj foto u mňa na nástenke. Mne išlo o funkčnosť a hlavne o váhu. Aje úžasný. Ak sa pokazi mám concord ale ten je do 15kg

buba13
8. okt 2014
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucialucas
8. okt 2014

@buba13 dakujem krasne za odpoved.

buba13
8. okt 2014

@lucialucas nie je zač. Keď viem poviem 🙂

lucialucas
10. nov 2014

@buba13 Prosim Ta,riesila si nejak to polohovanie noziciek?ake velke mas dietatko? a nevies o niekom,kto sije na SK potah na madlo??? V cechach ich baby robia a su super,len je problem s prevodom penazi-zaplatim pomaly viac ako za potah☹

buba13
10. nov 2014

@lucialucas vôbec som to už neriešila. Malý zaspal aj tak alebo si jednu vložil hore. Malý mal necelé dva roky keď sme ho kupovali. Hlavne ta strieška a ľahkosť kočíka ma zaujala. My sme na madlo nič nedali.umyjem vodou. Ale mne to moc nespini.