Aký kočík pre veľké dvojmesačné bábo?

aristokratka
9. okt 2013

Potrebujem poradiť: hľadám kočík pre veľké 2 mesačné bábbo (momentálne má 66cm) mal by byť aj do terénu keďže bývame na dedine a potrebujem zdolávať aj diery v chodníkoch, športová časť do úplného ľahu otočiteľná v smere aj proti smere jazdy...

meggy004
9. okt 2013

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/meggy004/alb...

my máme Dada Paradiso - Carino - má veľkú vaničku aj šporťák

Tu je link aj s popisom
http://www.svetkocikov.sk/kociky-dada-paradiso/...

aristokratka
autor
9. okt 2013

@meggy004 vyzerá pekne a ako je to s jeho skladnostou? a čo ošetrovanie materiálu - predsa len biela sa lúbi zašpiniť 🙂

jeemima
9. okt 2013

@aristokratka tento Carino ma ale velmi velmi kratku strechu na zimu to nie je idealna volba a pre take cerstve babatko by som si urcite tento nekupila, lahko mu tak zafukne a vobec nie je poriadne kryte.....☹ kamaratky mali Camarello kociky a tie mali veeelmi priestranne vanicky....ale vlastnu skuesnost s camarello nemam

jeemima
9. okt 2013

@jeemima a tie vanicky mali vnutri aj take vyvysenie na chrbatik ked uz boli babatka vacsie a chceli trosku popozerat na svet ;)

jankagun
9. okt 2013

aj camarello alebo quipollo alux maju velke vanicky,myslim ze najvacsie na trhu.my tiez taky mame a je super 🙂 a v zime sa ide tiez dobre s nim,v pohode don das fusak a aj vacsie babatko sa zmesti.my sme to riesili kvoli takemu istemu problemu

aadulik2110
9. okt 2013

ahoj, tiež bývame na dedine a hľadala som kočík s čo najväčšou vaničkou a vozila som v nej malého do 9 mesiacov (kedy mal 74cm) aj to som zrušila kvôli tomu, že sa mi z kočíka vykláňal, nie preto, že by sa do neho nedal - a to bol v kočíku v tom čase ešte fusak. Športiak sa dá dať do úplného ľahu a mám camarello.

meggy004
9. okt 2013

@aristokratka ; skladá sa skvelo a aj ošetruje - nemáme s ním žiaden problém 😉 čo sa týka striešky...čo ja viem...taká bežná - čo asi chceme za tú cenu 😀 vo vnútri vaničky je možnosť vyvýšenia chrbátika, čo oceňujeme - lebo náš drobec grcká... my sme s ním spokojní. Len toľko 😀 držíme päste pri vyberaní 😎

tinka_21
9. okt 2013

@aristokratka ahoj, neviem aké máš možnosti, ale viem že v Poľsku na trhoch majú kočíky, a kamarátka tam kupovala kočík, jej malý má rok a je veľký ako 1,5-ročné dieťa, kupuje mu veci na oblečenie už na 2 roky. Takže nie je to konkrétna značka ktorá sa dá kupit v obchode..