Športový kočík do hocijakého terénu

lilienkah
20. aug 2022

Dobrý deň, viete mi poradiť športový kočík do hocijakého terénu (bývame na dedine kde sú rozbité chodníky ale chodíme často do BA) rozmýšľala som nad cybex priam iba športovou častou ale v obchode mi radili, že je iba čisto do mesta pretože ma tvrdý podvozok ďakujem

lenuska9999
20. aug 2022

@lilienkah môžem odporučiť Britax B motion 4 plus. Ja som ho kupovala do terénu. Chodila som s nim na túry, kyslikove cesty, poľné cesty atď. Prešiel naozaj všetko a to bez problému. Sedenie je naozaj veľké, vojde sa ti tam aj 4 rocne dieťa. Dajú sa zvlášť ešte dokúpiť terénne kolesa, ale terén zvaldne aj s normálnymi, ja som nedokupovala. Ďalej si môže sdokuoit pultik na hranie/jedenie miesto mala atď. Jedine mínus je qsi , že je ťažšií a zaberie dosť miesta v kufri. Ešte by som odporučila Thule, ten má kamarátka a veľmi si chváli

snehulak77
20. aug 2022

Ahoj, Bugaboo Fox. Ja mam síce Cameleon, ale vraj fox je úplna topka.

riskoh
20. aug 2022
flavia1
20. aug 2022

@lilienkah ja tiez potrebujem sportovy kocik na zle chodniky, zatial som rozhodnuta pre Britax go big.

anonymous87
20. aug 2022

My mame Petite&Mars street+ a sme nadmieru spokojni 👌

zuzana2299
20. aug 2022

@lilienkah https://www.petiteetmars.com/sk/produkt/street-... na to aký je ľahučký prejde aj pole. Za mna najlepšia kúpa

amelie2017
21. aug 2022

Ja mam valco a som spokojna. Mam klasicke kolieska a zvladne aj teren a vela snehu. Daju sa dokupit aj nafukovacie a to uz prejde ozaj po vsetkom. Za mna super, je velky, zmesti sa do neho aj 4 rocna (116cm) a je uplne lahucky. Rozhodovala som sa medzi nim a britaxom, ale bazarovy som nasla tento lacnejsi a blizsie.

beahavala
20. jan 2023

ak su to len nejake rozbite chodniky tak to urcite zvladne model fjordi od znacky noordi, my s nim bezne chodievame aj po kadejakch lesnych cestach