Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký kočík pre zimné bábo?

szzuzka
14. sep 2012

zn. Bexa-odporucate, ci nie?

katren
14. sep 2012

Vyhladaj si diskusiu o tychto kocikoch 😉 tam ti budu vediet maminky majitelky najlepsie poradit...

zuzanka.h
14. sep 2012

ja som mala kočík od Dema s nafukovacími kolesami (nebol kupovaný ako nový, ale ako tri mesiace používaný) a jednokombináciu... Bola som veľmi spokojná. Bol veľký , priestranný a hlavne mi nebolo ľúto keď sa zničil pri nasolených , rozmočených snehových chodníkoch 🙂 A potom som si kúpila drahší športový kočík... teraz pozerám, že bol niečo také ako bexa clasic 2012 len stál 70eur 🙂

namarie
14. sep 2012

Podľa toho kde bývaš, ale ak sa ti vojde cez dvere (je trošku širší) tak by som odporučila Espiro Atlantic, cena priateľná a ja nemôžem povedať jediné zlé slovo, vanička je hotové letisko a športovú časť využijeme zase túto zimu v pohode s fusakom a so všetkým...

lejlla
14. sep 2012

segra mala zimne babo a ma X-lander.bola aj je spojokna az na to ze na sportiaku nejde uplne do lahu a je trosku tazsi...ja mam jane slalom pro a nemenila by som ...je super ci uz velkostou vanicky,takisto aj sport.casti a prejdes s nim aj nemozne 🙂

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verronicka
15. sep 2012

ahoj, ja mam BEXA kocik 3-kombinaciu, malinky ma 5.mes doteraz sme pouzivali vanicku a uz sme presli na sportiak a super som s nim velmi spokojna 🙂

darinkazv
15. sep 2012

@szzuzka my máme bexu fashion chromme 2012 a ten kočík má všetko, čo som kedy na kočíku už pri staršej dcérke hľadala. nemôžem mu absolútne nič vytknúť. a naša malá má 4 mesiace a 3 týždne (63cm a 5900g) a keď som ju skúšala dať vo fusaku do vaničky včera, tak sa tam pekne pohodlne vošla 🙂 my už sme v športiaku, lebo malinká sa ťahá do sedu, tak ju dávam do poloľahu občas, aby kukučkovala, ale aj keď ležká v rovine, tak má lepší výhľad ako z vaničky 🙂 ale fusak do vaničky s malinkou som skúšala kvôli kamarátke, ktorá čaká tiež v zime bábo a uvažuje nad bexou 🙂
a aj váhovo je super, o dosť ľahší než camarelo či x-lander. my sme vyskúšali aj x-ladner, ale tam mi vadilo, že sa športiak nedal dať do protismeru jazdy a kolesá nám neprešli cez dvere výťahu 🙂

kokorunecka
15. sep 2012

Ja mám Mutsy Transporte (2kombinácia).Moja malá je februárová a v pohode sa mi vmestila aj s fusakom do vaničky.

lencika
15. sep 2012

Ja mam dcerku tiez februarovu a kupovali sme dor jan trojkombinaciu, nedam dopustit na tento kocik, je pekny a hlavne financne dostupny odporucam. 😉

jankagun
19. sep 2012

My máme taktiež Camarelo ako písala "bojovnicka" 🙂 .a sme veeeľmi spokojní.Predné kolesá sú s aretáciou,čo je v zime obrovská výhoda,dobre sa tlačí aj vo vyššom snehu. A myslím si, že je aj finančne výhodný-3kombináciu sme kúpili za 349 eur,s tým že sme si dali chrómovanú konštrukciu a aj kolieska+ slnečník sme dostali,pláštenku proti dažďu,tašku...a má aj celkom veľký nákupný košíček naspodu 🙂

bea1971
19. sep 2012

znackovy,neznackovy,hlavne ,aby bol priestranny,teda vacsi,aby sa tam pekne volne zmestil fusak aj deka,samozrejme s babatkom 😀 😀 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli