Aký skejtík na kočík Quinny buzz?

monikka0202
7. okt 2012

Ahojte, nevie mi niekto poradiť aký typ skejtíka sa hodí na kočik quinny buzz? Alebo nemá náhodou niekto na predaj takýto skejtík 🙂 ?

runyby
1. apr 2013

@monikka0202 Dobry den, prosim vas už ste kupili skejtik, lebo ja tiež potrebujem a neviem aký je ten spravny na quinny buzz.dakujem

monikka0202
autor
2. apr 2013

@runyby áno kúpila som tento:
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
a veľká spokojnosť 🙂. aj v tomto zimnom počasí zvládame terén v pohode.

runyby
2. apr 2013

Neskutočne ste ma potešila, lebo som ho včera objednala a s malou dušičkou čakám, či sadne🙂) Ake mate veľke dieťatko, čo sa na nom vozí? a ake je asi ťažke.Nie je to velmi nepohodlne pre kočíkujúceho. Som naozaj rada za odpoved dakujeme

monikka0202
autor
3. apr 2013

@runyby dcéra má 3 roky a 13 kg. Zvládame na tom aj malé schodíky a nemusí zostupovať dole. Mamička musí isť trošku naklonená, ale mne osobne to neprekáža.

runyby
3. apr 2013

@monikka0202 dakujem, zajtra ma skejtik dorazit, tak sa naň teším.pekny večer

castania
18. máj 2014

@runyby mozem sa opýtať ktorý to je konkrétne? Tiez zhanam na buzz , tsk poprosim o radu🙂 dakujem

runyby
18. máj 2014

Dobry den, pozerala som ale uz ho nemaju asi v ponuke..Je to znacka Litaf model 2840. Skuste pohladat. Ak nenajdete tak mi napiste, mozno by som predala ten nas🙂 pekny vecer

castania
30. máj 2014

@runyby dobrý deň, môžem váš poprosiť, nemáte nejaké foto, ako to vyzera aj s hlbokou vanickou aj so sportiakom?
Boli ste s tým spokojná? Mame dvojročného a teraz na nám narodila malinka, surodenecky asi kupovať nebudeme , tak to chceme riešiť formou skejtika. Poprosim aj o cenu, ak by ste to mali zaujem predať . Ďakujem

runyby
30. máj 2014

Ja som s nim velmi spokojna, ma lahku manipulaciu.Medzi moji i detmi je rozdiel dva roky a 4mesiace a malej sa nechcel chodit, tak sme ho vyuzivali cestou zo skolky.Pozriem nejake foto a dohodnem sa s muzom ci si ho este nenechame na nejake vylety pre slecnu.Dam Vam vediet.Pekny vecer