Aký športový kočík kúpiť?

maminabobo
26. jan 2014

Ahojte. Potrebujem poradiť....chcela by som športový kočík....priestranný pre dieťa 2-3 roky, ľahký, dobre riaditeľný. Máte nejaké rady, tipy? dakujem

syrik
26. jan 2014
majka777
27. jan 2014

my sme mali jane...naozaj super kocik 😉

belllinka
27. jan 2014

Jane ma maly kosik pod vozikom, radsej kup PP3.

inffinity
27. jan 2014

Ja sem mela xlander xa 2010 jen sportak sice neni lehky za to prostorny pohodlny velmi dobre ovladatelny veliky kosik a stabilni. Pro me super kocar 🙂 jinak kdyz bylo treba vynesla sem ho i s malou do druhebo patra 😀

lenkanikolka
27. jan 2014

Ja mám gesslein f4 buggy a nemenila by som ho za žiadny, vozím v ňom 2 ročnú 15 kilovú dcérku 🙂 Kočík má nosnosť 20kg, super sa ovláda a je priestranný 🙂

neov
27. jan 2014

@lenkanikolka - suhlas -- aktualne posledny model sa uz ale vola Gesslein S4 Air+

Hlavnou vyhodou je jeho kombinovatelnost i s pevnou nadstavbou i hlbokou vanickou.

Btutalne skladny. Prvy kocik, ktory nam vosiel do fabie bez toho aby som musel odnimat kolesa...

liuba84
27. jan 2014

my mame baby jogger city mini ma nosnost do 25kg velky kosik, pohodlne sedenie a je aj pre vyssie deti, lahko sa sklada a zmesti sa za predne sedadlo, ma velku strechu da sa stihnut az k madlu je dobra proti vetru a slnku, city mini ma plastove kolesa ale city miny gt ma nafukovacie a su j trosku vacsie a ma aj polohovanie noziciek, city mini nema

majik66
27. jan 2014

navington scooner 2013 sme prednedavnom kupili. som s nim spokojna. http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Nav...