Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký terénny kočík by ste poradili na makadámovú cestu?

bubla30
30. dec 2012

ahojte, práve sa sťahujeme do novéhodomu, zial, nemáme tam zatial normálnu cestu, teda betonovu, ale len taku provizornu z makadamu, cize hrbole. s mojim kocikom s plastovymi kolieskami si tam fakt nepomozem:( byvate niektora v podobnych podmienkach a mate skusenosti s nejakym konkretnym kocikom, ktory teky povrch zvladne bez toho, aby som malemu sposobila otras mozgu? dakujem!

sampo
30. dec 2012

No ja byvam v podobnom terene, teraz v zime je to este vacsia katastrofa a mam bebeconfort hightrek a ten teda zvladol poriadny teren vcera.. 😅 som nesmierne vdacna za tie megakolesa. a maly spal ako drevo, kym ja som sa bala,.ze z neho dusu vytrasiem 😒

poppy1
30. dec 2012

bebeconfort High Trek som mala aj ja, potom si ho kupili dve dalsie kamosky, ked ho videli 😉 Bol uzasny, presiel po akomkolvek terene bez problemov 😉 a na to,ze mal velke kolesa sa lahucko ovladal...takze pripajam sa a odporucam tiez 😉

anjelicek26
30. dec 2012

@bubla30 - quinny freestyle, mountain buggy, tie prejdu asi vsetko. S vanickovych asi len hartan alebo teutonia, emaljunga,, to su take traktory...

katulka74
30. dec 2012

jednoznacne GT3,to je maly traktor,prejde cez vsetko 🙂

miskalevica
30. dec 2012

suhlasim s anjelicek26 a katulka74 plus dalsi tip: znacka Easywalker (vyrabaju ak pre dvojicky aj je pre jedno dietatko), to su tiez take traktoriky, ze aj do piesku, do strku, do vysokeho snehu 😉

blavacka
30. dec 2012

ja som riesila ten isty problem pred par tyzdnami a kupili sme Bumbleride Indie. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli