Baby Design Mini 2014

zuzka0306
6. máj 2014

Prosím, máte niekto tento kočík alebo staršiu verziu 2013? ste s ním spokojné?? Chcem si ho kúpiť, len neviem či je dosť malý a skladný do auta...??? či sa s ním dobre manipuluje kedže rúčka nieje výškovo nastavitelná... ďakujem

elenka6
6. máj 2014

Ano,mame ten 2013,do auta uplne v pohode skladny a manipuluje sa s nim ako z hociktorym inym golfačom,som myslela že ked ma spojenu ručku a nie dve tak to pojde aj jednou rukou tlačit,no je to makačka 🙂 inak som s nim spokojna.

zuzka0306
autor
6. máj 2014

elenka6 - a tie kolesá sú v pohode?? nehrkajú alebo také dačo??? lebo ja som zvyknuta na nafukovacie takže tie na zlej ceste nehrkajú =D

zuzka0306
autor
6. máj 2014

ešte sa chcem opýtať či neni moc nízky.. lebo mam asi 175cm tak či mi tá rúčka nebude nízko..

elenka6
7. máj 2014

@zuzka0306 ja mam 170 a je mi v pohode,priatelovi je nizky ale on ma 187cm 🙂 a hrká,jasne že ako každy golfač s takymito kolesami a na našich užasnych rozbitych chodnikoch.

janickacrazy
7. máj 2014

@zuzka0306 Ja ho mám tiež, ja som s ním spokojná, na jar a na leto úplne super, je aj odpružený, čo niektoré golfáče nie sú, síce trochu hrkoce, ale nie velmi, mala som aj iné kočíky a s týmto sa mi dobre manipuluje, aj odkladací priestor je dost velký. Inak mojho syna to hrkotanie uspávalo, mal ho rád a bol úplne neštastný, ked sme išli po povrchu, ktorý nehrkotal, napr. asfalt. 😀

zuzka0306
autor
8. máj 2014

ďakujem vám.. takže asi som pevne rozhodnutá preňho.. ešte presvedčiť manžela nech mi ho kúpi =D

18petka18
31. máj 2014

Prosím vas akého materiálu sú koliecka a je dosť veľké sedadlo

edita111
24. jún 2014

Ahojte, ak môžem poradiť moja kamoška ho má a je veľmi spokojná ona má okolo 171 cm a v pohode...neviem či to je ešte aktuálne ale kupovala ho na www.biboc.eu kde neplatila za poštovné, čiže super..a došiel jej do 10 dní 😉

michala11111
13. apr 2015

Ahojte tento kicik mam uz dva mesiace a je fakt super, sli sme von aj vo vetrisku, dala som striesku a nefukalo. Kolieska su vacsie ako na inych, nakupny kosik je tiez perfektny. Inak mam 174 a v pohode 🙂