Baby Jogger City Mini alebo Britax B Mobile?

poppy1
28. okt 2011

prosim uzivatelky tychto kocikov, napisete mi, ktory viac odporucate? a preco? Tieto dva mi ostali v najuzsom vybere a nejako sa neviem rozhodnut 🙂

poppy1
autor
28. okt 2011

a este by som doplnila, ze potrebujem kocik, ktory je skladny, lahky, ale nie klasicke golfky... aby bol odpruzeny, nehrkotal, aby sa s nim dalo ist aj do parku a aby zvladol aj nejaky ten sneh- poprasok. A aby mal kvalitnu opierku chrbta, nakolko mi dcera spava v kociku... polohovanie do lahu, alebo takmer lahu musi byt. Dakujem!

katarina6
13. feb 2012

@poppy1 no.... ja zasa uvazujem medzi Baby Jogger City Micro nie Mini, a tymto Britaxom 😀D..... no tiez by ma zaujimalo co je lepsie.... lebo jediny rozdiel je to odpruzenie, na Micre je len na prednom kolecku nejake, no a na britaxe je akesi vraj na vsetkych - ze nie pruzinove ale nejake ine ze to tak nehrkoce..... tak neviem ktore je lepsie ci to fakt nie je to iste..... resp. cenovo mna vyjde lepsie Micro lebo ho mozem mat z usa za 100 USD.... a da sa zlozit jednou rukou..... takze fakt neviem.... ani velmi som tie kociky nevidela na zivo tak to neviem posudit ako je to s tym pruzenim...... resp. fakt minimalne tam je nieco.....☹.... uz ma z toho hladania boli hlava..... stale nejaku chybu najdem na nejakom co sa mi paci...... bud to bude pohodlne pre rodicov - ze to bude super skladne, alebo to bude pohodlne pre dieta no bude to vacsie, resp. drahsie, tazsie....☹..... nechapem preco nemozu na tieto kociky dat jednoducho tie pruziny aby bol makkucky a tak by sa predavali....len taky fukot..... lebo vsetko co najdem pekne skladne aj pekny dizajn tak to nema odpruzenie.....a naopak...tie lacne kociky polske su aj odpruzene ale kostra kocika nie je velmi pevna a dlho asi nevydrzia - vrzganie atd....

poppy1
autor
13. feb 2012

@katarina6 ja som nakoniec kupila Maclaren techno XT a som nadmieru spokojna 🙂 V maclarene sa mi dcerka aj pohodlne vyspi, pretoze sa daju polohovat nozicky a ide to uplne do lahu 🙂 Prajem vela stastia pri vybere!

katarina6
13. feb 2012

@poppy1 to nema spojenu rucku, ja jednoducho tie golface nechcem, vadi mi to dost! ☹....