Baby Merc Gt Plus 2013

ivikuska28
20. okt 2013

Ahoj, máte niekto skúsenosť s kočíkom baby merc gt plus 2013 ? Celkom sa mi páči ,ale neviem nájsť k nemu nejaké recenzie.. Zaujímalo by ma či je vhodný aj na zimu. Ďakujem

wilinkaa
26. okt 2013

@ivikuska28 Dobrý deň, ja ho síce nemám, ale bola som ho pozerať a určite je vhodný aj na zimu, vzhľadom na super kolečká, námožník a vcelku hrubý materiál. Akurát mne príde dosť stiesnený pre dieťa. Moja malá má 9 mesiacov a už teraz je jej plný kočík a to ona je jedno z tých menších detí...

ivikuska28
autor
26. okt 2013

@wilinkaa Už som si ho objednala, mal by mi prísť v priebehu budúceho týždňa. Môj malý ma rok a už má 9kg tak hádam sa mi tam ešte zmestí 😅 ak nie tak ho vrátime a budem hľadať ďalej...aj keď som už z tých kočiarov zúfala, lebo v PP sa nedá vidieť na živo žiadny z tých ktoré by som chcela. Preferujú tu 2-3 značky a to také ktoré určite nechcem. Ďakujem za info 🙂

citronius
4. apr 2014

@ivikuska28 Ahoj, ako ste boli spokojná s kočíkom? Poškuľujem po ňom. Ďakujem

ivikuska28
autor
4. apr 2014

@citronius Ahoj, ja som s ním celkom spokojná za tú cenu. Dobré sa riadi aj v zlom teréne, kolesa nehučia ani nehrkocú. My máme rozkopanú celú dedinu a kolesa to zvládajú bez problémov. Neprefúka ho je z takého hrubšieho materiálu. Strieška sa dá ešte rozzipsovať a stiahnuť takmer až k madlu takže dieťatko je chránené pred vetrom aj slniečkom.V zime som v ňom používala aj fusak a drobec mal napriek tomu dosť miesta, akurát madlo som musela odopnúť keď som ho chcela vložiť alebo vybrať z kočíka. Je dosť ťažký ale zasa je stabilný.My však máme problém dostať ho do kufra auta. Vadí mi na ňom akurát, že popruhy sa nedajú výškovo nastaviť sú všité v jednej polohe a že strieška je hlučná keď sa rozťahuje, alebo sklápa. Inak proti nemu nemám nič. 🙂

samantha185
9. júl 2014

@ivikuska28 a mate tuto sivu farbu? tiey som ho objednala. je taka ako na obrazku?

ivikuska28
autor
9. júl 2014

@samantha185 ano presne tento sivý máme farba je ako na obrázku nebledne a nešpiní sa veľmi.

samantha185
9. júl 2014

@ivikuska28 super, dakujem 🙂