Bebetto alebo Camarelo Elf

mitsi
24. feb 2019

Ahojte mamičky, pomôžte mi rozhodnúť sa.
Hľadám športový kočík do terénu, takže väčšie kolieska. Zároveň by bolo super, keby som dieťa v kočíku aj videla, takže obojsmerný ale nemusí byť.
Ľahká manipulácia s kočíkom.
Cenovo prístupný.

Zatiaľ som našla dva, hore spomenute ale ak máte nejaké doma, s ktorým ste spokojné, tak kľudne napíšte.

Ďakujem žienky 🙂

moonlighting
24. feb 2019

Pozrite ešte Coletto

hennyinnsbruck
24. feb 2019

Ja mam camarelo eos. Sice je len do jedneho smeru, ale nafuk kolesa ma, lahucky, hned zlozeny. Budem ho az v lete pouzivat kedze mala bude mat len 4 mes tak hadam nesklame😊

mitsi
autor
24. feb 2019

@moonlighting Ďakujem 🙂 no má to dosť malé kolieska

mitsi
autor
24. feb 2019

@hennyinnsbruck vyzerá super 🙂 práve preto sa neviem rozhodnúť. Obidva sú cca také isté, preto by bolo fajn, keby som počula názor tých, čo s ním majú skúsenosti 🙂

hennyinnsbruck
24. feb 2019

@mitsi dufam aj ja ze som blbost nekupila😂😂😂😂😂😂... Ja som pozerala vela sportakov, alebo nemali kolesa ake som chcela,alebo farba bola tmava(cierny mam v troj kombimacii), alebo sa rucka nedala nastavit... Alebo stali 500e.🙄🙄Tento bol s Vlozkou do vnutra 190e.tak uvidim no 😊😊

mibore
27. feb 2020

Ahoj my mame tiez camarelo "elfika" a dokonca mi ho mame hned od zaciatku (od 0+) a nejdem si ho vynachvalit. Ked bol syn malinky tak sme mu don vlozili vlozku do kocika(nieco take ako mini matrac ale to len preto ze sa narodil vo februari) a teply fusak. Velmi sa mi pacilo to ako som si ho tam mohla nababusit a uzavriet aj ked nam zacal fukat vietor na prechadzke tak k synovi sa nedostal. A tiez material nepremoka (samozrejme nie pri prutkom dazdi) Aj ked bol v zime nababuseny a pouzatvarany vzduch mal stale cerstvy a z predu ho nikto nemohol okukovat (na dedine kazda tetuska 😁) velkou vyhodou je stresne okienko cez ktore som ja na syna videla stale pocas celej prechadzky. V terene a aj v snehu sa sprava velmi dobre s tym som spokojna kedze moje oblubene prechadzky su po lese. Je lahucky a lahucko skladatelny. Ma len jednu chybicku rucka sa neda preklapat. Ale to mi vadilo len zo dva mesiace ked chcel syn sediet ale este tak nevnimal okolie teraz to uz nieje proble kedze syncek rad pozera na okolity svet.