Bežecký kočík

ninus22
20. okt 2015

Ahojte, prosím vás poradte najlepšie 3kombinaciu pre mamičku, ktorá aktívne behá a potrebuje kočík s ručnou brzdou a vhodný aj do horšieho terénu, ďakujem

lubi40
20. okt 2015

premyslala si nad chariotom? to je na bicykel, jogging, dokonca aj bezkovanie 🙂

ninus22
autor
20. okt 2015

to je pre moju švagrinu , chcela praveze taky kočik, co je na to vhodný od malinka

anitra11
20. okt 2015

ahoj, nie som si úplne istá, ale zdá sa mi, že kočíky zn. TFK je zameraná pre aktívne maminy a tatinov

lucik194
20. okt 2015

asi este nema dieta vsak? lebo ked uvidi trojkombinacie tak pochopi ze to nie je mozne.... pretoze trojkombinacia ako taka je vajicko / sportak / hlboky kocik a su tazke, nie su vhodne na behanie, nech sa pripravi nato ze kociar nebehaci je riadne tazky, na behanie potrebuje gumene kolesa, lepsie velke (vacsie ako klasika) a hlavne lahky. to jest nie kociar kt. ma 10-15 kil... nas behaci ma 5-6 kg, lahky. kupeny cez ebay.de pred 6 rokmi jazdeny nas vysiel 117€, potom sme mali hlboky - klasicky stary velky, s gumenymi kolesami (patrol) - tazky ako fras, muza viac boleli ruky ked behaval, tlacil hore kopcom, brzdil dolu kopcom... takze ja osobne by som do 3 kombinacie nesla. Plus ja som mala sportak (mali sme 2 baby a 3 kociare), hlboky, sportovy (baby design) a behaci..... znacku neviem ale zistim, behaci ale nebol pre najmensie babatko, aspon aby dieta samo sedelo, nase baby behavali s muzom v behacom od 7-8 mesiacov, predtym ked mali 2-3 mesiace v hlbokom s nimi zacal, potom sme kupili behaci...
pokial ale chce 3 kombinaciu tak nech obzrie baby jogger ten je behaci, ten som videla aj na zivo v terene, ale neviem aky je

syssu
20. okt 2015

nech pozrie aj x-lander x-run.. máme ho a sme s ním spokojní.. aj keď, nech je kočík akýkoľvek, s dieťaťom, ktoré je ešte len v hlbokej vaničke by som behať nešla.. ale každý nech si robí podľa seba.. v každom prípade, tento má ručnú brzdu a kolesá v takom uhle, že si dobre udržiava stabilitu aj pri vyššej rýchlosti..

ninus22
autor
20. okt 2015

@syssu ten som hovorila aj ja.
@lucik194 dakujem za rady, preposlala som jej to

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubi40
20. okt 2015

@ninus22 ja mam gesslein (http://www.svetkocikov.sk/62-kociky-gesslein) -ma aj vanicku a je to aj sportiak a neviem, ci je presne na behanie, ale ma kolesa dost daleko od rucky, takze sa s nim da behat-akurat nema brzdu na tej rucke, ale tak bokom.

ninus22
autor
20. okt 2015

@syssu a prosím ta nevies ci sa da konstrukciu nasadit aj hlboka vanicka a vajicko? lebo nasli, ze jedna pani tento typ predava ale iba sportak.

lucik194
20. okt 2015

no gesslein nie je bezecky kocik, jasnacka po hladuckom asfalte sa da bezat so vsetkym ale staci mensia nerovnost a dieta to citi....
na X landeri sa da dat aj vanicka aj vajicko, lenze tie kila na behanie....
https://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/kombi...
pisu 12 kil len neviem ci je to s vanickou alebo sportiak + musis ratat dieta

tilly
20. okt 2015

jednoznacne chariot
chinok vies od narodenia pouzivat

tuqanqa
20. okt 2015

Ja mam tento, je to sportovni kocik Chariot cougar 1 . Chodim s nim behat, na brusle, na kolo 😀 na lyze si netroufnu. Kdyz se sunda velke predni kolo mam z toho city kocik. Jinej bych nechtela.
Existuje varianta pro dvojicky. Pro novorozence si muzes dokoupit speci vlozku.

tilly
20. okt 2015

@tuqanqa ja som mala cx 1 a pouzivala som ho aj ako kocik a dost casto az do 5,5 roka

tuqanqa
20. okt 2015

@tilly aj ja ho beru nekdy jako klasicky kocik po meste apod. Hlavne ked prsi nebo je fujavice. Syncek si tem vegeti, hraje s hrackama...za me jednoznacne nejlepsi sportovni kocik.

tilly
20. okt 2015

@tuqanqa presne, za mna tiez, jednoznacne uplne naj, aj ked od narodenia by som mala este do mesta aj klasicky vanickovy kocik

syssu
21. okt 2015

@ninus22 áno, my máme celú 3kombináciu, len potrebuje zvlášť adaptéry pre vaničku a pre vajíčko

ninus22
autor
21. okt 2015

dakujem baby🙂

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tuqanqa
3. jan 2017

@zara1357 zatiaľ nie

duta
26. apr 2017

Dobrý deň nemá niektorá mamina kočiar vhodny na behanie na predaj?

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucik194
26. apr 2017

pozrite na ebay nemecky, my sme kupili odtial, z druhej ruky, zalezi kolko do toho chces dat penazi..... za nas 120€ (spolu s postovnym) sme vydrazili, ten kociar vydrzal neskutocne veci, minuly rok sme ho este opat predali 🙂

takyto typ sme mali
https://en.shpock.com/i/VSGTdB2nw6xXORbR/

yanni
26. apr 2017

@zara1357
@duta skuste pohladat TFK Joggster.
Ja mam Joggster III uz 21 mesiacov a som velmi spokojna, ci uz na behanie, na spacirovanie sa po lese, po nakupoch, vela cestujeme, takmer kazdy mesiac je v lietadle, vydrzi fakt vsetko. Muz s nim odbehol uz aj polmaraton.
Ma aj vanicku, ale s tou som nejak nebehala, mna to obmedzovalo.
da sa kupit aj adapter na vajicko (nemali sme, som proti vozeniu deti vo vajicku inde ako v aute) ale s tym behat urcite nebudes.
Mame aj chariot, ale pre mna je to neforemne hebedo sorry. Takze to taham len za bicyklom.

duta
26. apr 2017

@zara1357 aj ja už dlhšiu dobu pokukujem asi tyždeň som nehľadala a vtedy nabehol kočiar BOB ten sa mi páči a tak cela natešená som volala a pani že už sa predal 😲 som myslela ze ma porazí a tak už skušam aj touto cestou...

duta
26. apr 2017

@lucik194 ahoj a môzem sa opytat ako je to s dopravou aj cez colnicu v pohode nebol problem... cez e bay som teda este nenakupovala musim si to prestudovat...😉

lucik194
26. apr 2017

@duta bolo to pred par rokmi vtedy ziaden problem nebol, kociar sme vydrazili za 100€ a postovne bolo 20€. dosla nam velikanska krabica a v nej bol zabaleny rozobraty kociar, bola to sukromna osoba,
pozerali sme nemecky /rakusky ebay (rakusky dokonca sme pozerali aj osobny odber (tak do 100-150 km od bratislavy, cenovo to bolo stale lacnejsie ako na slovensku co sa vtedy predavalo....
treba vzdy omrknut referencie predavajuceho.....

inak vela ludi kupuje Chariot cyklovozik / kocik zapnes za bike a ma aj predne koliesko vies s nim behat (su rozne typy) ale tie si drzia naozaj brutus cenu aj jazdene, plus dost to zavadzia lebo su velke

duta
26. apr 2017

@lucik194 ďakujem za info 🤗 vyskusam popozerať...