Poraďte kočík - 3-kombináciu, s ktorým ste spokojné

nikusook
24. júl 2021

Ahojte.Sice pre mňa ešte skoro kupovať kočík ale priebežne si ich pozerám .
Preto poraďte prosím kočiar s ktorým máte len dobré skúseností (najlepšie 3kombinácia) ďakujem

evaachesa
24. júl 2021

3-kombináciu neodporúčam, vajíčka sú nekvalitné.

dominka63
24. júl 2021

@nikusook mám camarelo carera je síce ťažký ale prejde všetkým odfotil dve deti suseda 4 a je fajn do autá mám kúpený britax športový

heymissg
24. júl 2021

@nikusook ja man bugaboo fox 2 a som veľmi spokojná

evaachesa
24. júl 2021

Včera tu bola rovnaká diskusia, no neviem ju nájsť. Boli tam spomenuté všetky dobré rady. V skratke, kúp kvalitné vajíčko, napr Klippan Dinofix alebo Cybex aton M. Toto sú top vajíčka čo sa týka kvality a bezpečnosti. Vaničku kúp kľudne z druhej ruky, ten využijete max do 8 mesiacov. Športový kočík si potom kúp kľudne nový alebo tiež bazárový. Ja som kupovala 2-kombinaciu, nový Moon Nuova, no teraz by som to už riešila tak ako píšem. Športová časť bola synovi úzka už v 1 roku, čiže kupovali sme nový športový kočík. Teraz máme Petite&Mars street + s nafukovacími kolesami a som spokojná. Od 1,5 roka ho využívame pomenej keďže syn najradšej behá hore dole, no teraz sme ho pekne napratali aj do kufra spolu s 2 veľkými kuframi a niekoľkými taškami. Ten z 2 kombinácie nebol veľmi skladný a zabral skoro celý kufor, už by sme tam tie veci ťažko vopchali.

natalala
24. júl 2021

@nikusook my mame cybex priam trojkombinaciu s vajicom cloud z. Dcerka ma rok a pol a este sa vozi v sportovej casti. Vajico je jedno z najkvalitnejsich na trhu podla testov a je aj dost velke, my sme ho vyuzivali do vyse roka (dcera je ale stihla). Na rovnaky isofix ako vajico sa da potom dat aj vacsia autosedacka cybex sirona, tu mame teraz a tiez super. Zalezi aj aky mate rozpocet, ak obmedzeny, tak by som radsej kupila kvalitny kocik z druhej ruky (joolz, cybex, bugaboo) ako lacny novy, kedze je to vec co pouzivas kazdy den a riesit vrzganie, zle ovladanie, prilis vysoku vahu alebo zle skladanie do auta je na nervy.

evka_3
24. júl 2021

Mame cybex priam tiež, trojkombinácia, autosedacka takisto cloud z, sme veľmi spokojní

zuzka102
24. júl 2021

Peg perego book S, úplne v pohode 3-kombinacia., 😊

jaga18
24. júl 2021

Kúpila som stokke trailz 3 kombináciu s izi go stokke vajíčkom. Viem, nový 1500 €, ale na nový si nepotrpim, kúpili sme používaný tu na MK. Nebývam v meste, ale na dedine (za dedinou) a ešte máme chalupu na horách, kde trávime veľa času, tak žiadne poľské hrkatko, nech vyzerá hoc ako dobre nechcem. Autom tiež cestujeme veľa a dlhšie trasy, takže žiadne šetrenie na vajíčku neprichádzalo do úvahy 🤷‍♀️

miirka123
24. júl 2021

@nikusook my mame cybex priam 3kombinaciu a je to síce drahší kočík ale kamošky čo si kúpili trojkombinácie za 500-600€ nakoniec kupovali ľahšie športové kociky a nadavali na vajíčka… nakoniec sa dostali na tiež vysokú sumu za kočík skoro tam kde sme my… takze ja odporúčam jeden kvalitný napr cybex alebo vaničku zvlášť, športovú zvlášť a vajíčko zvlášť 🙂

lelluska
24. júl 2021

Tiež sa pridám do teamu cybex. Mám Priam 3combo a je nadherny, funkčný lahko skladateľný. Vyhovuje mi na ňom úplne všetko.