Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biely kočík - aké máte skúsenosti s údržbou?

mimisash
17. jan 2011

ahojte uvazujem nad kocikom xlander xa vo farbe arctic......biela farba prevazuje. v predajni ma odradzali, ze biely??? baby ktore mate biele kociky poradte.
d.

habibi78
17. jan 2011

Ja som mala biele vajicko, tasku aj sportiak casualplay, v pohode som hodila vsetky navleky do pracky a hotovo, ciste, vonave... 😉

petruci6
17. jan 2011

myslim,ze na leto v pohode,ale skor v zime by mohol byt problem,flaky z dazda,snehu,blata

anjelicek26
17. jan 2011

Na jar leto urcite v pohode, ak bude prsat, proste s nim von nepojdes, ono oprat sa to da, ale take zasednute flaky od striekajuceho blata asi nie. Ja by som asi tiez povedala, ze nie... My mame biely fusak na quinny buzze, uz ako ta vec vyzera po dvoch tyzdnoch, neviem si predstavit mat taky cely kocik 🙄

sandrik
18. jan 2011

Tiez som ho pozerala, pacia sa mi svetle farby a ta biela na mna posobi vzdy tak cistucko. Hlboky som mala tmavomodry s bielym polstrovanim a doplnkami. Okrem toho sme mali vymenitelnu bielu striesku, ktoru som pouzivala cele leto, lebo pod nou tak nepieklo. Bolo to celkom v pohode, akurat na bielej bolo vidno vsetko, co narobili vcelicky a musky, ale po oprati to bolo zase ako nove. Vyhodou je, ze sa nevysisuje a ak je to kvalitna latka, ktora sa da prat, nie je problem.