Brio smile 2013

evulienkaslx
25. apr 2013

Ahojte, ma niektora Brio Smile? Ako ste s nim spokojne? Je mozne ho niekde nazivo vidiet? Zatial som nasla iba na webovych strankach, ale nechcem kupovat macku vo vreci. Vdaka

veronicenkaaaa
2. feb 2014

@mamel dobrý večer,chcela som sa spýtať,či 5-bodové bezpečnostné pásy sú prispôsobené na otvory ( 5) do fusaku,nakoľko mám nový fusak emitex, lenže kočìky Tako nemajú rozpojiteľné popruhy,tak nemožno to prevliecť do fusaku,potrebujem vedieť,či na tomto kočíku tá možnosť je?!Dcérka mi vylieza z kočíka,tak musì byť pripútaná,ale bez fusaku v tejto kose to nie je reálne,ďakujem!

mamel
3. feb 2014

@veronicenkaaaa ano samozrejme sa daju 🙂 ja som ich nedavala ale urcite pojdu

veronicenkaaaa
3. feb 2014

@mamel ďakujem 🙂

ivetbal
3. nov 2014

@cerimi77
@mamel
Dievčatá prečítala som si, že ste majiteľkami kočíka Brio smile. Neviem či je to ešte aktuálne ale rada by som počula Vaše za a proti. Či kočík ešte používate, ak áno tak či sa nechystáte neskôr predávať. Ďakujem za vaše postrehy 🙂

mamel
3. nov 2014

@ivetbal
Ahoj 🙂
Ano ja som este majitelka 🙂))) pre manzela je tonajlepsi kocik aky smemali a to teda sme ich uz vystriedali 😃 preto som aj vsetko popredala a nechala iba smila na zimu a bugaboo na leto .
Skocikom som maximaaane spokojna . Je lahky, super sa manevruje, dieta sedikrasne vysoko, ma super striesku aj s clonou, pohodlne sedenire pre dieta , super kolesa a tiez sa aj dobre sklada. Ja nemozem nan povedat pol slova . Uzsa tesim ako ho teraz v zime vytiahnem a aspon trochu si ho uzijem 🙂
Budem ho posuvat asi po tejto zime . Maly uz bude nabuduci rok v zime veliky a pocas roka mam bee+ .
Cize asi tak 🙂

cerimi77
3. nov 2014

@ivetbal ahoj, aj ja som stále majiteľkou Bria Smile 🙂 a máme len tento kočík, čiže ho používame zima-leto, zatiaľ ho neplánujem predávať, synčeka v ňom budem chcieť voziť ešte budúcu zimu určite 😉 s kočíkom som spokojná, akurát teraz si naň mm trochu ponadával, lebo dosť často spravuje defekty na kolesách 😕 veľmi dlho nič a teraz v priebehu pár mesiacov sme mali 3x defekt na jednom kolese a včera lepil druhé 😝 ja som kočík kupovala hlavne kvôli tej strieške, že sa dá dať úplne dole, nemusíme už používať slnečnú clonu, je to fajn aj v zime proti vetru, dieťa je tam fakt dobre chránené, na zimu úplne ideálny kočík, aj preto, že dieťa sedí vyššie, ako pri iných športiakoch, okrem toho oceňujem veľký košík dole, fakt tam dám aj nemožné, všetky veci pre dve deti a aj odrážadlo tam pichnem ešte, ak sa dcérke už nechcelo na ňom ísť, loptu, veci na piesok, nákup... dobre sa skladá, dobre sa ovláda, je ľahučký.. trochu mi vadí riešenie madla, mohli vymyslieť madlo ako je to na brio go, aby sa dalo polohovať, toto madlo je dosť natesno, 2r dcérku v zime, ak som jej dala zimnú bundu, už som tam to madlo nezapla, momentálne tam 9m synčeka narvem aj vo fusaku a v zimnej bunde, ale nemôžem ho dať do úplne sedu, už by ho to madlo tlačilo, takže musí byť len v polosede, výhodou toho, že je natesno zasa je, že aj malé dieťa netreba uväzovať do popruhov, nevypadne, madlo ho nepustí 😉 a jo, popruhy, to je ďalšia slabosť, mohli vymyslieť ryhloupínaky nejaké, lebo ak tam mám prevliekať cez to nejakú tú podložku do kočíka, alebo fusak, je to zbytočne pracné odopínanie a zapínanie, ale vďaka madlu, popruhy vôbec nepoužívame na tomto kočíku 😀 a tiež mohli vymyslieť "tichší" chod tej striešky, niečo ako má brio go, pri sťahovaní-vyťahovaní, to dosť pukoce, dieťa ktoré spí a chceš tú striešku dať do inej polohy, tak ho tým asi zobudíš 😝 no to už sú myslím skôr také detaily, v konečnom dôsledku som s kočíkom spokojná 😉

ivetbal
4. nov 2014

@mamel
@cerimi77
Dievčatá ďakujem Vám za Vaše recenzie 🙂 Normálne ste ma naň naladili, len je problém ho zohnať ☹ Ja budem často chodiť autom prosím ešte napísať ako je to so skladnosťou?

ivetbal
4. nov 2014

@mamel Máš len športovú časť? U mňa by pripadala kúpa na február marec.

mamel
4. nov 2014

@ivetbal Ano ja mam len sportovu cast , a neviem vobec ako to je zo zohnatim vanicky , alebo ake aj sedia .
Ja budem predavat tak v marci 🙂 potom ho uz nebudeme potrebovat 🙂
Ak si myslela ze ako sa sklada tak podla mna velmi dobre . muz si nevie skladanie vynachvalit lebo zlozeny je fakt malicky a nie moc hruby. krasne sa zmesti kamkolvek

ivetbal
4. nov 2014

@mamel Ďakujem za odpoveď, no tak to by som potrebovala zistiť, či sedí vanička a autosedačka z Bria Go. Zatiaľ ešte raz ďakujem. Ak by si mala čas prosím napísať tvoju predbežnú sumu za kočík do IP, tak by som bola rada.

aktakk
9. nov 2014

Ahojte dievcata..
ak by sa ešte niektorá z Vás chystala predávať Brio Smile niekedy vo februári marci prosím o IP.
Ďakujem 🙂