Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Britax alebo bugaboo?

valerirosa
6. aug 2018

Ahojte, s manželom akurat uvažujeme nad kupou kočíka. babo budeme mat na prelome november/december. ale začínam si robit prieskum. najviac ma zaujali dve značky Britax a Bugaboo. Presne od Britaxu B-motion 4 plus a od Bugaboo Bee5 alebo Fox.
Mate skúsenosti s týmito kočíkmi? bývame na dedine, chodníky sice vybudované nové, ale predsa len trochu komplikovanejší terén.
ďakujem krásne za rady 😘

evitka83
6. aug 2018

@valerirosa viem dat recenziu na bugaboo chameleon 3. Za mna velka spokojnost. Dobre ovladatelne, predne kolieska sme dokupovali na teren do lesa. Lahko snimatelne. Velmi som vyuzila preklapatelnu rucku, ked svietilo v lete slnko. Lahko som ho vylozila nalozila do auta. Prakticky na nom nevidiet, ze bol pouzivany, konstrukcia bez poskodenia po 3 rokoch pouzivania a zazil ten kocik teda iny tankodrom pri nasich prechadzkach, posluzi este pre dalsie deti 😊

slniecko35
6. aug 2018

@valerirosa bugaboo su ozaj kvalitne kociky, mam chameleon a onedlho sa v nom bude vozit uz 4. dieta (najstarsi ma 7r), je ako novy, ma len trochu vyblednutu striesku od slnka, da sa cely oprat, ma za sebou zasnezene Alpy, prechadzky v lese aj piesocnate plaze. Zial nemozem porovnat s inym, maximalne mi vyhovuje a mam len tento (a golfac, ale to je o inom).

valerirosa
autor
6. aug 2018

@evitka83 ďakujem, nevedela som, ze sa dajú odkupovať k nemu aj kolieska.

stanik_67
6. aug 2018

asi by som sa tiez priklonila k bugabooo. je taky krajsi a istotne aj kvalitnejsie. kamoska ho ma a nevie si ho zatial vynachvalit

valerirosa
autor
6. aug 2018

@slniecko35 ďakujem aj vám za názor. pozriem aj typ chameleón, ideme v stredu do Bratislavy a tam majú predajnu, tak sa teším, lebo mam názor od ostatných mamičiek. som prvorodička, u nás všetci len v poľskú nakúpili kociky a tie sa mi nepáčia a zas v obchodoch sa mi snažia nanútiť úplne ine značky, nez ja chcem, alo leby majú s niekym podpísanú zmluvu a chcú od nich co najviac predať.

luna116
7. aug 2018

@valerirosa ja mám Britax B motion plus,je priestranný, synovi netrčia nohy, má UV filter a veľkú striešku, super kolesá, prejdem s nim hocičo. Nevýhody - je ťažší, nejde sklopiť chrbtovú opierku do 90st. uhla, ale iba akýsi polosed, opierka na nohy má po okraji obruč a preto sa ťažšie čistí táto koncová časť, pre niekoho zanedbateľné, ale je to hrozné, ak je vaše dieťa stále vonku, na ihrisku, pieskovisku, má nejaké omrvinky od jedla v kočíku, nemôžem tento "bordel" jednoducho len vymiesť z kočíka, musím 1-2x denne použiť vysávač, aby bol kočík čistý, lezie mi to na nervy.

teegreen
10. aug 2018

@valerirosa nanucujú? To sa v dnešnej dobe dá 😁?
Britax a BGB sú už na pohľad diametrálne odlišné.

valerirosa
autor
11. aug 2018

@teegreen britax sa lubi môjmu manželovi. ja sa skôr prikláňam k bugaboo. rôzny vkus ☺️

annamari4
11. aug 2018

Za mňa bugaboo 👌💕

Tu začni písať odpoveď...

Odošli