Britax B-Agile 4

ssussie
29. máj 2013

Baby vyzera to tak, ze asi kupime novy kociar - chcem hlavne lahky a veeelky, aby nam vydrzal do troch rokov. Namotavam sa na Britax B-agile 4 - splna cenovy limit, ma sklapatelny chrbatik, nozicky - no tak povedzme, ze to "vypucime do hora", ma nanoznik ... Tak chcem vediet ci je ozaj lahky a ci je pevny ... a asi vsetko co o nom viete alebo o nejakom podobnom do 200 eur ... fakt musi byt lahky a mat nanoznik a zdvihnutelne nozky 🙂

pusa321
29. máj 2013

ahoj aj ja som si ho asi pred mesiacom kupila, som velmi spokojna, je pohodlny pre dieta, pritom velmi skladny aj do maleho kufra auta, stabilny,pevny a prakticky, urcite ho odporucam

denisafono
29. máj 2013

@ssussie ahoj tiez uvazujem o agile. Kde si nasla ponuku s nanoznikom? alebo budes dokupovat zvlast?

ssussie
autor
29. máj 2013

@denisafono no medzi fotkami som vygooglila, ci to mam este nanoznik kupovat zvlast???aaach jaj

ssussie
autor
29. máj 2013

@pusa321 a nie je tazky? a nanoznik si mala k tomu?

pusa321
29. máj 2013

nie ma tusim iba 7-8kg, v pohode ho chytis do jednej ruky.a nanoznik nemam, ani pri inych kocikoch som ho nikdy nevyuzila

suz2
29. máj 2013

my mame tiez B-agile 4, som veľmi spokojná, aj keď malý má len 7 mes. a je mu ešte trošku veľký, ale dám mu za chrbátik poskladanú deku a je to OK. Inak nemám ziadne výhrady, je super, priestranný, lahucky ( nosim v nom malého po schodoch z 2. poschodia ), spratny, velka strieska,super nakupny kosik...my sme kupili original fusak a som s nim spokojna, je teplucky a velky. odporucam. len jedno mi vadi - ze sa neda otocit celom ku mne, ale maly si uz zvykol. fakt super kocik, naozaj odporucam

ssussie
autor
29. máj 2013

@suz2 a co s nozickami da sa to nejak vypucit dohora alebo mu budu vysiet? - myslim pri spani 🙂

suz2
29. máj 2013

@ssussie daq sa to celkom dobre vypucit do hora. aj ked to noe je idealne rovne, ale ani nevysia nozicky, je to celkom fajn

ssussie
autor
29. máj 2013

@suz2 aha a ten original fusak je fusak ci nanoznik?

suz2
29. máj 2013

@ssussie je to fusak klasicky, mame presne tento

ssussie
autor
29. máj 2013

@suz2 No som uz takmer rozhdnuta ... a ake su kolieska? Hrkotaju alebo sa daju prirovnat gumenym?

ssussie
autor
29. máj 2013

@suz2 a este jedna vec - s nasim kociarom sa musime rozlucit, lebo manzelova 15 kilova sesternica nam do neho "hopla" a kociku sa uvolnili nity ... zvladne agile aj take hopnutie trojrocnej stebotalky? je dost pevny?

suz2
30. máj 2013

@ssussie kolieska su take umele a nezlakni sa, lebo uz po 2 pouzivaniach vyzeraju, ako keby mali aspon pol roka....ale na funkcnosti im to nezoberie. Nehrkocu, aj ked by trosku mohli byt lepsie odpruzene - ale neboj sa, su fajn, moj maly do 7 mesiacov v kociku spaval, kazdy den som snim chodila na 2hodinove prechadzky rychlym krokom a spinkal ako babatko :o) my sme si kupili aj sportove kolieska na sneh, stoja cca 30 €, lebo aj s tymito mensimi prednymi sa sice da prejst po snehu aj po trave ,ale so sportovymi je to vacsi komfort. no a co sa tyka pevnosti - mne sa zda dostatocne pevny, ale uprimne naozaj neviem posudit, ako by sa zachoval pri hopnuti 15 kg dietatka. myslim, ze by vydrzal, ale naozaj tazko posudit. nosnost ma 15 kg, tak by to mal vydrzat. verim, ze budes spokojna, ak sa rozhodnes pre tento kocik, material, z ktoreho je vyrobeny je hruby, pevny, naozaj mu nemam co vytknut - jedine to, co som uz spominala - ze mi chyba moznost otocit dieta v protismere jazdy. inak je super a hlavne cena je normalna. prikladam este foto tych sportovych koliesok. tak pekny den 🙂

denisafono
30. máj 2013

@ssussie pytala som sa ci si nasla ponuku aj s nanoznikom. Myslim ze v zime ho budem potrebovat, napriek tomu ze budeme pouzivat aj fusak. Nanoznik je viac nepremokavy. A ja som totiz nenasla ponuku aj s nanoznikom, len som sa opytala a tvoja poznamka aaach jaj bola trosku cez!

ssussie
autor
30. máj 2013

@suz2 jej diki za vycerpavajuce odpovede 🙂 tie kolieska poznam tak asi pojdeme do neho 🙂 ale asi do hnedeho - je taky elegantny 🙂

ssussie
autor
30. máj 2013

@denisafono to bolo sklamanie, ze to nedostanem ku kociku, lebo na fotkach to bolo (nic proti tebe 😉 )- ale nakoniec sme zistili, ze je k tom origos britax fusakonanoznik - ochrani aj chrbatik aj nozicky - do toho hupnem este deku a je to 🙂 a stoji okolo 40 eur 😉